Ar bērnu ratiņiem uz sacīkšu trasi

Auto
2015. gada 2. oktobris 09:40

Karstasinīgā Subaru WRX Sti priekšdaļu salaulājot ar universāļa pakaļgalu, japāņu ražotājam ir izdevies uzmeistarot saimniecisku un dinamisku vāģi ar nosaukumu Subaru Levorg

Patiesībā Levorg japāņi sākotnēji nemaz neplānoja tirgot Eiropā, taču pēc uzstājīgiem Eiropas Subaru tirgotāju lūgumiem japāņu ražotāja vadība atmaiga un pieņēma lēmumu šo modeli piedāvāt arī Vecajam kontinentam. Starp citu, pirmajā tirdzniecības gadā Japānā Subaru pārdeva vairāk nekā 50 tūkst. jauno Levorg. Kas attiecas uz Eiropu, tad atsevišķu valstu tirgū, tostarp Šveicē, Skandināvijā un arī Baltijas valstīs būs jaunā eksemplāra lielākie cienītāji. Šis ir unikāls auto, kam grūti atrast līdzīgu pretinieku ne tikai pēc izmēriem, bet arī pēc pildījuma. Pēc Eiropas Subaru marketologu domām, jaunais Levorg itin labi varētu iet pie dūšas tiem, kas iepriekš fanojuši par Subaru Legacy.

Kāpēc tas būtu jāpērk

Levorg tāpat kā visi citi Subaru modeļi pieder tai automobiļu kategorijai, kam standartā uzstādītā Subaru Symetrical All Wheel Drive (AWD) pilnpiedziņas sistēma garantē papildu drošību dažādos braukšanas apstākļos. Pieliekot klāt jauno boksertipa 1.6 litru turbomotoru, kas attīstīs 170 ZS lielu jaudu un 250 ņūtonmetru lielu griezes momentu, japāņiem zem viena jumta ir izdevies radīt auto, kas labi kalpos gādīga ģimenes tēva tēla spodrināšanai, bet ne tikai. Tajā brīdī, kad sieva un bērni būs atstāti mājās un bagāžniekā vairs nebūs bērnu ratiņu, ģimenes galva var atrotīt piedurknes un, atceroties jaunību, doties izbraucienā, pārbaudot Levorg spējas uz kāda nomaļāka asfalta vai grants seguma ceļa. Veicot fundamentālas pārbīdes konstrukcijā un apdares paneļu izvietojumā, Levorg iekštelpa kļūs plaša, jo īpaši to var teikt par aizmugurējiem pasažieriem sagādātajām ērtībām. Visbeidzot arī pats bagāžas nodalījums ir brangs – 522 litri, bet, nolokot otro sēdekļu rindu, to var palielināt līdz 1446 litriem. Turklāt Levorg ir tiesīgs aiz sevis vilkt vismaz 1500 kilogramu smagu piekabi. Šie skaitļi apliecina, ka Levorg atbilst visiem ģimenes auto priekšrakstiem un būs noderīgs arī tiem, kas nedēļas nogalē, apkrāvušies ar nepieciešamajiem atribūtiem, steigs izbaudīt aktīva dzīvesveida labumus, braucot ar riteni, kaitojot, sērfojot utt. Subaru Levorg nule kā iebraucis Latvijas tirgū un tā cena būs, sākot no 26 490 eiro.

Visu rakstu Ar bērnu ratiņiem uz sacīkšu trasi lasiet 2. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra