KIA Sorento dubultie standarti

Auto
2015. gada 4. decembris 12:20

Pēc izmēriem liels un ērts, pēc aprīkojuma standartiem premium klases cienīgs braucamrīks, – tāds ir jaunākās paaudzes KIA Sorento modelis, kas ir gatavs transformēties arī par septiņvietīgu auto

KIA Sorento ir globāls modelis ar solīdu pircēju auditoriju visā pasaulē. Mūsu platuma grādos Sorento tiek piedāvāts tikai ar 200 ZS jaudīgu 2,2 litru CRD dīzeļmotoru, kas sapārots ar sešpakāpju automātu, un pasniegts tikai divās komplektācijās. Pirmā no tām – Comfort Pack – ir grezna, savukārt TX komplektācijas pildījums ir jau aristokrātiski grezns, liekot nobālēt pat dažam labam premium klases modelim.

Sorento aprīkojuma saraksts ir garš un iespaidīgs, proti, panorāmas stikla jumts, priekšējo un aizmugurējo sēdekļu apsilde, priekšējo sēdekļu ventilācija, stūres rata apsilde, 360 grādu kameru komplekts, adaptīvā kruīzkontrole, multimediju sistēma ar skārienjūtīgu monitoru ar pietiekoši labu izšķirtspēju un ātrdarbību, viedā bagāžnieka vāka atvēršanas sistēma, kas neprasa fiziskus vingrinājumus ar kājas vicināšanu zem aizmugurējā bampera vai īpašu buramvārdu piesaukšanu. Ar KIA Sorento aizdedzes atslēgu kabatā atliek nostāties automašīnas aizmugurē un pāris sekundes pagaidīt, līdz elektronika sapratīs, ka ir pēdējais brīdis vērt vaļā bagāžnieka vāku, jo iespējams, ka saimnieks no veikala ir atgriezies ar iepirkuma saiņiem abās rokās un varētu drīz kļūt nikns. Atliek tikai piebilst, ka KIA Sorento astes gala ietilpība sasniegs 660 litrus, ko vajadzības gadījumā, nolokot otro sēdekļu rindu, var palielināt līdz 1735 litriem. Citiem vārdiem sakot, KIA Sorento pēc satura jau izmanto premium klases lielo SUV ieročus, bet, no otras puses, tas joprojām vēlas palikt diskrēts un pašpietiekams auto ar ļoti sulīgu un dāsnu pamataprīkojumu. Loģiski, ka šie labumi maksās brangu naudas žūksni, proti, sākot no 39 990 eiro.

Visu rakstu KIA Sorento dubultie standarti lasiet 4. decembra laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra