No pagājušās ceturtdienas kopš sāka darboties pirmie stacionārie fotoradari, tie fiksējuši 2846 atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus, Db.lv norādīja Valsts Policijas pārstāve Lita Juberte.

Viņa uzsvēra, ka visi pārkāpumi vēl tiks apstrādāti. «Apstrādes procesa beigās no šī skaitļa tiks atņemti pamatoti operatīvo transportlīdzekļu pārkāpumi, ārzemēs reģistrētu automašīnu pārkāpumi, tāpat tiks vērtēta fiksēto pārkāpumu kvalitāte un atbilstība citām nepieciešamajām prasībām,» skaidroja L. Juberte.

Db.lv jau rakstīja, ka 23 uzņēmuma Vitronic Baltica un partneri uzstādītie stacionārie fotoradari savu darbību Rīgā un ārpus tās uzsāka pagājušās nedēļas ceturtdienā, 24. maijā. Savukārt Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis nosūtījis privātajam partnerim otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības.

Saskaņā ar līgumu uzņēmumam Vitronic Baltica un partneri jāpiegādā un jāuzstāda kopumā 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība. Jau ziņots, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktajās pārbaudēs par fotoradaru ieviešanas, uzstādīšanas un apkalpošanas konkursu pārkāpumi netika konstatēti.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra