Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus sakarā ar dīzeļdegvielas zādzībām no tālbraucēju automašīnām, policijas darbinieki aizturējuši trīs personas, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP).

Aizturēšanu veica VP ZRP Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar VP Zemgales reģiona pārvaldes kriminālpolicijas biroja darbiniekiem. Trīs noziedzīgās personas tika aizturētas aizvadītās nedēļas nogalē Iecavas novadā, kad no automašīnas degvielas tvertnes tika zagta dīzeļdegviela. Veicot sankcionētas kratīšanas aizturēto dzīvesvietās, tika izņemtas vairākas plastmasas kannas, pildītas ar dīzeļdegvielu, kā arī ierīces, ar kurām veiktas noziedzīgās darbības. Aizturētām personām, kuras iepriekš tiesātas, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra