Par vairāk nekā 1,63 milj. Ls Alūksnē plānots veikt būvdarbus Pils ielā, kas ir arī tranzīta maršruta sastāvdaļa, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par Alūksnes novada pašvaldības noslēgto iepirkuma procedūru. Iepirkumu konkursā par uzvarētāju atzīta SIA Matthai, Matthai Bauunternehmen GmbH.

SIA Matthai piedāvājums atzīts par saimnieciski izdevīgāko no piecu pretendentu iesniegtajiem projektiem.

Izsludinot konkursu, Alūksnes novada pašvaldība paredzēja, ka tranzīta ielas rekonstrukcija izmaksās vairāk nekā 1,58 milj. Ls

Būvdarbi tiks veikti Eiropas Savienības Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta ietvaros.

Jau rakstīts, ka par vairāk nekā 3,497 milj. Ls paredzēta Jaunceltnes ielas rekonstrukcija un tās piegulošo teritoriju infrastruktūras sakārtošana Aizkrauklē. Šajā iepirkumu konkursā uzvarējusi Rīgā reģistrētā būvfirma SIA Via.

Tāpat pēdējā laikā slēgti vai izsludināti vairāki miljonus vērti iepirkumi par Latvijas ceļu posmu atjaunošanu, piemēram, 2.1 milj. Ls apjomīgs konkurss par autoceļa P33 Ērgļi - Vecpiebalga - Saliņkrogs posma Jaunpiebalga – Saliņkrogs rekonstrukciju un 4,2 milj. Ls konkurss par ceļa P4 Rīga – Ērgļi posma 52,58 – 61,63 kilometra atjaunošanu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra