BM Auto valdi pametis Ešfords

Auto
2012. gada 25. aprīlis 10:57

Notikušas izmaiņas Jaguar, Land Rover, BMW, MINI markas automobiļu pārstāves Latvijā – SIA BM Auto – valdē, liecina informācija laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

18. aprīlī laikrakstā izdarītais ieraksts liecina, ka BM Auto valdi pametis Apvienotās Karalistes iedzīvotājs Džordžs Ešfords (George Ashford). Līdz šim viņš uzņēmumā pildīja valdes locekļa amata pienākumus ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību kopīgi ar vismaz vienu no valdes lcoekļiem.

Informācija Latvijas Vēstnesī neliecina, ka Dž. Ešforda vietā būtu iecelts kāds cits valdes loceklis.

Britu luksusa klases automašīnu Jaguar un apvidus auto ražotāja Land Rover oficiālais pārstāvis specializēto autosalonu Rīgā atklāja 2010. gada martā. Līdz ar to zem viena jumta atrodas BMW, MINI, Alpina, Jaguar, Land Rover un BMW Motorrad ražojumi.

Vērtējot pēc kapitālsabiedrības apgrozījuma 2010. gadā, BM Auto ierindojas lielāko Latvijas uzņēmumu saraksta Top 500 379. vietā. 2010. gadā BM Auto apgrozīja 9,94 milj. Ls un noslēdza gadu ar 290 tūkst. Ls zaudējumiem. No viseem Latvijas auto nozares uzņēmumiem, vērtējot pēc apgrozījuma, BM Auto ierindojas 12. vietā. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra