Sākot ar rītdienu, 24. februārī – no pulksten 12.00, caurlaižu punktā Priedainē caurlaides vienreizējai iebraukšanai Jūrmalas pilsētas teritorijā varēs iegādāties, norēķinoties arī ar maksājumu kartēm.

Norēķiniem izmantojamas jebkuras bankas izsniegtās MasterCard, Maestro, Visa un Visa Electron kartes.

«Līdz ar jaunās norēķinu iespējas ieviešanu daudziem pilsētas viesiem iebraukt Jūrmalā būs ērtāk, jo nebūs vajadzīga skaidra nauda. Tāpat, iespējams, caurlaižu punktā samazināsies rindas, kas mēdz veidoties vasarā,» norāda Jūrmalas pilsētas domes Transporta un komunālo lietu komitejas priekšsēdētāja Marija Vorobjova.

«Terminālis uzstādīts tā, lai maksājumu ar karti varētu veikt ērti, neizkāpjot no automašīnas. Drošības nolūkā caurlaižu punktā darbojas videonovērošana,» viņa piebilst.

Norēķiniem ar maksājumu kartēm tiks izmantots SIA Point Transaction Systems uzstādītais VeriFone terminālis.

Patlaban caurlaižu punktā uzstādīts viens terminālis norēķiniem ar maksājumu kartēm. Ja cilvēki labprāt izmantos piedāvāto norēķinu iespēju, Jūrmalas dome esot gatava tuvākajā laikā uzstādīt vairākus šādus termināļus.

Maksa par vienreizēju iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir viens lats. Savukārt automašīnas Jūrmalas pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, var novietot bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra