Biznesa portāla db.lv lasītāji vērsuši uzmanību uz to, ka piebraucamie ceļi pie Rīgas Igauņu pamatskolas ir katastrofāli.

Piemēram, Dīķa iela, pa kuru jābrauc, lai no Mārupes puses piebrauktu skolai, nepārtraukti ir ar dziļām bedrēm, lietus laikā dubļaina.

Turklāt pa šiem dubļiem brauc ne vien mašīnas, bet pārvietojas arī bērni, kuri pa šo ceļu spiesti doties uz skolu.

Savukārt uz Atgāzenes ielas, uz kuras atrodas skola un pa kuru uz Vienības gatvi katru dienu izbrauc vecāki, kuri uz skolu atved bērnus, kā arī piebrauc skolai no Vienības gatves puses, ir ļoti sliktas kvalitātes bruģis ar bedrēm.

Neraugoties uz samērā intensīvo satiksmi un to, ka cilvēkiem uz šo skolu ikdienā jāved bērni, situācija netiekot nekādā veidā risināta.

Rīgas domes Satiksmes departamentā portālam db.lv paskaidroja, ka «piešķirtā finansējuma ietvaros ielu planēšana grants seguma ielās paredzēta vienu līdz divas reizes darbu sezonā».

«Ielu uzturētāji grants seguma ielas apseko regulāri, tai skaitā arī Dīķa ielu, un veic nepieciešamos uzlabojumus. Pērn, piemēram, ņemot vērā satiksmes intensitāti Dīķa ielā, planēšanas darbi veikti četras reizes un pirms ziemas sezonas iela papildināta ar šķembu materiālu. Diemžēl, jāatzīst, ka grants seguma ielām ziemas un rudens sezonas ir visnepateicīgākās, jo ātri veidojas bedres, kuras novērst var vienīgi planējot. Ņemot vērā laika apstākļus, ielu uzturētāji Dīķa ielā planēšanas darbus varēs veikt tikai, kad brauktuves segums būs nožuvis. Dīķa ielā  grants seguma planēšana tiks veikta, tiklīdz būs labvēlīgi apstākļi remontdarbiem,» skaidroja Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Skolēnu vecāki gan norādīja, ka planēšanas efekts parasti ir īslaicīgs, un vienīgais risinājums būtu ceļa asfaltēšana.

Savukārt Atgāzenes ielā, kā sacīja domē, pieejamā finansējuma ietvaros šosezon esot plānots pārbruģēt lielākos iesēdumus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra