Pievedot granti otrā sliežu ceļa izbūves vietai Aizkraukles pagastā, pamatīgi sabojāts vietējās nozīmes ceļa Mežvēveri—Meļķitāri posms. To gandrīz nav iespējams izbraukt ar vieglo automašīnu, un vairāki apkaimes iedzīvotāji dangās jau sabojājuši savus transportlīdzekļus.

Par to vēsta reģionālais medijs Staburags.

Iedzīvotāji, kuri izmanto šo ceļa posmu, Staburagam pastāstījuši, ka dangas iebrauktas pirmdien. Tās ir vairāk nekā divdesmit centimetru dziļas, un - tiklīdz virskārta pēc nakts vēsuma sasilst - ceļš pārvēršas par neizbraucamu zampu. 

Iedzīvotāji vērsušies Aizkraukles pagasta pārvaldē, taču risinājuma nav joprojām. Pašu spēkiem izrakuši nelielus padziļinājumus, lai ūdens no risēm tecētu grāvī un ceļš nožūtu ātrāk.

Šajā posmā dzelzceļu būvē akciju sabiedrības A.C.B. strādnieki. Interesanti, ka uzņēmuma devīze skan: «Mēs esam par labiem ceļiem.»

Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Bāliņš laikrakstam apstiprinājis, ka ceļš sabojāts pirmdien un tūlīt pēc tam noteikts masas ierobežojums — septiņas tonnas.

«Ceļu sabojāja divas kravas automašīnas,» sacījis Bāliņš. «Vēl no rīta, kamēr virskārta bija sasalusi, problēmu nebija, taču jau ap pulksten diviem pēcpusdienā ceļš bija sabojāts, un mēs novietojām aizlieguma zīmi,» viņš teicis.

Ar uzņēmumu A.C.B. panākta mutiska vienošanās, ka, tiklīdz ceļš apžūs, sabojāto posmu salabos, izlīdzinot aptuveni 300 kubikmetru šķembu. Arī uzņēmums esot ieinteresēts ceļu pēc iespējas ātrāk salabot. Kamēr tas atkūst, bērt šķembas šķidros dubļos neesot nozīmes.

Apkaimes iedzīvotājiem, kuru automašīnas šo posmu nevar šķērsot, iesaka izmantot apkārtceļu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra