Ceļu satiksmes negadījumā bojāts Iecavas novada domei piederošais automobilis Honda Accord, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve. Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informējusi, ka negadījums 27. martā ap plkst. 16 notika Iecavā, Sila ielā.

Automobiļa vadītājs, 1960. gadā dzimis vīrietis, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu. Ieraugot uz ielas suni, viņš netika galā ar mašīnas vadīšanu, auto ietriecās barjerās, tās bojājot. Cietušo negadījumā nav.

Bauskas Dzīvei ziņojuši notikušā aculiecinieki, automobili Honda vadījis Iecavas novada izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs. Laikrakstam iesūtītas arī fotogrāfijas no notikuma vietas, kā arī izteikts jautājums, vai vadītājs nav bijis alkohola reibumā.

Bauskas Dzīve sazinājusies ar M. Veinbergu. Viņš apliecinājis, ka 27. marta pēcpusdienā tiešām ar pašvaldības auto braucis pa Sila ielu. Mašīnas priekšā izskrējis suns. Veicot manevru, šoferis auto nav spējis savaldīt, tas ietriecies barjerās ielas malā. Vispirms notikuma vietā ieradušies vietējie kārtības sargi, tad atbraukusi VP ekipāža no Bauskas. Apskatīta notikuma vieta, vadītājam lūgts pārbaudīt alkohola koncentrāciju izelpā. «Dzēris nebiju, visi rādītāji bija uz nullēm. Tas tiešām bija tikai negadījums. Automobilis ir apdrošināts,» apliecinājis M. Veinbergs.

VP Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas patruļdienesta rotas inspektors Aleksandrs Sidorčiks Bauskas Dzīvei paskaidrojis, ka tas bijis ikdienišķs ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ieradusies policijas ekipāža, kas veikusi visus šādā situācijā nepieciešamos darbus.
 
A. Sidorčiks skaidrojis, ka alkohola esamības pārbaude vadītājam obligāti jāveic, ja negadījumā ir cietušie. Policija to dara arī tad, ja kāda no negadījumā iesaistītajām pusēm pieprasa to darīt. Tāpat «pūst trubiņā» inspektors liek vadītājam tādā gadījumā, ja ir aizdomas, ka šoferis varētu būt alkohola reibumā. Arī pats autovadītājs var lūgt veikt viņam pārbaudi, lai pēcāk novērstu iespējamos nepatiesas informācijas izplatīšanas gadījumus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra