Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka Krišjāņa Barona ielā uzsākta brauktuves seguma atjaunošana krustojumos, patlaban darbi uzsākti Kr.Barona un Ģertrūdes ielu krustojumā.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka satiksme līdz 23.novembrim šajā krustojumā būs būtiski apgrūtināta, jo tā tiks organizēta tikai vienā braukšanas joslā. Autovadītāji aicināti, ja tas ir iespējams, apbraukt šo krustojumu vai izmantot citu ikdienas braukšanas maršrutu.

Kr.Barona ielā turpmākajos trijos gados gaidāmas lielas pārmaiņas. Ielai tiks atjaunots bruģa segums, salabotas ietves.

Šajā būvsezonā tiks īstenots pirmais etaps - atjaunots segums visā ielas garumā no Aspazijas bulvāra līdz Brīvības ielai. Brauktuves segums tiks atjaunots, pilnībā to nobruģējot, arī tajā ielas posmā, kur šobrīd ir asfaltbetona segums. Brauktuves abās pusēs ar speciālu bruģi tiks iezīmēta un izveidota rekomendējošā velojosla; autovadītāji pa šo joslu drīkstēs braukt, taču viņiem būs jārēķinās ar velobraucējiem.

Pēc seguma atjaunošanas, proti, nākamgad tiks uzsākts nākamais etaps – ietvju atjaunošana. Šobrīd ietves ir nolietojušās vietām neapmierinošā stāvoklī.

Savukārt pēdējā atjaunošanas etapā Kr.Barona iela tiks labiekārtota. Uz ietvēm un skvēros tiks uzstādīti puķupodi, soli atpūtai un labiekārtoti līdz šim pamestie vai neapkoptie laukumi.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra