Izveido karti ar Rīgas ielu bedrēm

Auto
2012. gada 28. februāris 12:07

Rīgas domes Satiksmes departaments kartē vienkopus apkopojis tās ielas, kur autovadītājiem jāpievērš īpaša uzmanība satiksmes drošībai.

Kartē iekļautas tādas ielas, kur pie straujas gaisa maiņas veidojas bedres asfaltbetona segumā. Tāpat ir atzīmētas brauktuves un tilti, kur apledojums veidojas straujāk un apledo arī pie aukstākām gaisa temperatūrām.

Ar karti un ielām, kur jāpievērš lielāka uzmanība autovadītājiem satiksmes drošībai, var iepazīties Satiksmes departamenta mājas lapā.

Tomēr departaments arī aicina iedzīvotājus informēt Satiksmes vadības centru par vietām, kur radušās bedres, norādot konkrētu vietu un adresi. Informāciju speciālisti par norādītajām bedrēm apkopos, pārbaudīs un atbilstoši to atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai veiks remontdarbus, informē deprtaments.

Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Vitālijs Reinbahs norāda, lai uzsāktu bedrīšu likvidēšanu pilsētas ielās, nepieciešama pastāvīga diennakts gaisa temperatūra plus septiņi grādi, tādēļ šobrīd tiks likvidētas tikai tās bedres, kas apdraud satiksmes drošību.

Satiksmes departaments ielu un tiltu bedru remontu veic visu gadu, taču ziemā tiek labotas tikai tā dēvētās avārijas bedres. Visvairāk bedres veidojas tieši martā un aprīļa sākumā, kad intensīvi kūst sniegs.

Karte pieejama, klikšķinot šeit.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra