«Biju pārliecināts, ka novietoju automašīnu blakus stāvvietā. Atvainojos par radušos situāciju,» tikai pēc tam, kad zz.lv Jelgavas Domei nosūtījis attēlu ar dienesta automašīnu invalīdu stāvvietā, atbildējis Jelgavas mērs Andris Rāviņš (ZZS).

Nezinot, ka pārkāpums fiksēts fotoattēlā, viņš sākotnēji apgalvojis, ka savu mašīnu nolicis «tieši blakus» invalīdu stāvvietai, ziņo reģionālais medijs.

Piektdien Valsts policija, izvērtējusi no portāla zz.lv saņemto fotoattēlu, sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par divu automašīnu novietošanu invalīdu auto paredzētās stāvvietās. Viena no mašīnām esot Jelgavas Domes priekšsēdētāja A.Rāviņa dienesta auto, turklāt aculiecinieks zz.lv apgalvojis, ka no mašīnas izkāpis Jelgavas mērs. A.Rāviņš gan sākumā uzsvēris, ka savu braucamo nolicis «tieši blakus» invalīdu stāvvietai.

Pats Jelgavas mērs uz telefona zvaniem nav atbildējis, bet ar pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes starpniecību sniedzis īsu komentāru: «Stāvvietā pie klīnikas ir divas marķētas invalīdu stāvvietas. Mana automašīna bija novietota tām tieši blakus.»

Pēc šī komentāra saņemšanas portāls pašvaldībai nosūtījis tā rīcībā nonākušo attēlu, aicinot paust A.Rāviņa viedokli, ko viņa izpratnē nozīmē skaidrojums «tām tieši blakus».

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra