Likteņdārzā - lietoti elektromobiļi

Auto
2012. gada 29. oktobris 10:13

Likteņdārzā Kokneses novadā bieži iegriežas cilvēki ļoti cienījamos gados, kuriem nereti izstaigāt kājām visu teritoriju ir grūti. Lai Likteņdārzu tomēr varētu aplūkot arī vecļaudis, iegādāti divi elektromobiļi, vēsta reģionālais medijs Staburags.

Elektromobiļi Likteņdārzam gan esot tikai pagaidu lietošanā. Transportlīdzekļi iegūti ar uzņēmuma Elkšņi starpniecību, pirms tam tie izmantoti kādā Holandes lidostā.

«Pagaidām dārza taku kopējais garums ir divi kilometri, daudzi cilvēki tos nespēj veikt, tāpēc domājām, kā risināt šo problēmu,» Staburagam stāstījis Bruno Cīrulis, Kokneses fonda valdes loceklis. «Ar Kokneses novada uzņēmēju atbalstu esam dārzā ierīkojuši deviņus soliņus, bet tas, protams, ir tikai daļējs risinājums,» viņš piebildis.

Elektromobilis esot viegli vadāms, un, tā kā klusi darbojas, pasažieri braucot var klausīties gida stāstījumā.

«Salīdzinot ar jauniem elektromobiļiem, lietotajiem ir ļoti laba cena — viens maksā Ls 1800, bet jauno cena ir, sākot no Ls 4000. Tagad meklējam uzņēmēju, kurš savu vārdu vēlētos saistīt ar labu darbu un, veicot mērķziedojumu, šo elektromobili Likteņdārzam iegādātos. Vairākus uzņēmējus jau esam uzrunājuši, ceram uz atsaucību,» teicis Bruno Cīrulis. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra