Automašīnu pārdošanas uzņēmuma, kas nesen uzteicis Volkswagen dīlera līgumu Auto Īle un Herbst, valdē notikušas izmaiņas, liecina informācija Latvijas Vēsntesī.

SE Moller Baltic Import valdei pievienojies Norvēģijas pilsonis Tore Nilsens Brēns (Tore Nilsen Breen), kas turpmāk pildīs valdes locekļa amata pienākumus ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi.

Ieraksts par izmaiņām amatpersonu sastāvā veikts 26. martā.

Jau vēstīts, ka uzņēmums uzteica Volkswagen dīlera līgumu Auto Īle un Herbst, un no otrdienas, 27. marta, vairs nepieņem jaunus Auto Īle un Herbst Volkswagen Pasažieru un Komerctransporta Life grupas automašīnu pasūtījumus. Auto Īle un Herbst par dīlera licences atņemšanā saskata Moller Baltic Import vēlmi kļūt par vienīgo Volkswagen automašīnu izplatīšanas tirgus spēlētāju Latvijā nevis sodīt Auto Īle un Herbst par līguma nosacījumu pārkāpumiem. Moller Baltic Import līguma laušanu pamatoja ar sistēmiskiem pārkāpumiem no partnera puses, tostarp nelegālu reeksportu lielos apmēros.

SE Moller Baltic Import reģistrēts 2008. gada vasarā, un tā juridiskā adrese ir Duntes iela 11.

Saskaņā ar žurnāla Top 500 veidotāju apkopotajiem datiem 2010. gadā Moller Baltic Import apgrozīja 8,27 milj. Ls, bet uzņēmuma peļņa veidoja 70 tūkst. Ls. Vērtējot pēc apgrozīto līdzekļu apjoma, Moller Baltic Import ierindojas jaunākā Latvijas lielāko uzņēmumu saraksta 450. vietā. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra