Naktī uzsākti ielu tīrīšanas darbi

Auto
2012. gada 26. oktobris 08:41

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šorīt, 26.oktobrī, plkst.3.00 darbu uzsāka 15 ielu un tiltu uzturētāju vienības, veicot sniega tīrīšanas darbus un kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem. Transportlīdzekļu vadītāji tiek aicināti būt īpaši uzmanīgi uz tilta uzbrauktuvēm.

Saskaņā ar Ceļu policijas sniegto informāciju, līdz plkst.08.00 Rīgas teritorijā ir notikuši seši ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem.

Satiksme Rīgas ielās esot apmierinoša, bez ievērojamiem ierobežojumiem, taču autovadītājiem jārēķinās, ka ceļā nāksies pavadīt ilgāku laiku nekā vasaras sezonā. Līdz ar satiksmes palēnināšanos arī sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri izmanto trolejbusu vai autobusu, jārēķinās, ka sabiedriskais transports kursē ar nelieliem kavējumiem (līdz 10 minūtēm). Tramvaju kustība nav traucēta un tie kursē pēc grafika.

Savukārt 36. maršruta autobusu pasažieriem jārēķinās, ka autobuss nebrauc pilnu maršrutu Dzintara ielā lūzuša koka dēļ, kas ir aizšķērsojis ceļa braucamo daļu. Pagaidām 36. maršruta autobusi kursē līdz Bolderājas dispečeru punktam, nevis līdz Vakarbuļļiem.

Satiksmes departaments vērš transportlīdzekļu vadītāju uzmanību uz to, ka pretslīdes materiāli samazina brauktuvju slīdamību, taču slapja sniega laikā jārēķinās ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un garāku bremzēšanas ceļu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra