Sakarā ar grupas Prāta Vētra koncertiem Skonto stadionā 17. un 18. augustā ir noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.

No 16.augusta plkst. 20.00 līdz 19.augusta plkst. 08.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Emīla Melngaiļa ielas abās pusēs kā arī Hanzas ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Strēlnieku ielas līdz Vesetas ielai (izņemot transportlīdzekļus ar koncerta rīkotāju izsniegtajām caurlaidēm).

Transportlīdzekļu satiksmei no 17.augusta plkst. 17.00 līdz 18.augusta plkst. 1.00 un no 18.augusta  plkst.17.00 līdz 19.augsta plkst.1.00 tiks slēgta Hanzas iela posmā no Strēlnieku  ielas līdz Vesetas ielai un Emīļa Melngaiļa iela posmā no Zaļās ielas līdz Strēlnieku ielai, savukārt Antonijas ielā posmā no Dzirnavu ielas līdz Emīla Melngaiļa ielai tiks organizēta divvirzienu transportlīdzekļu satiksme.

Minētie satiksmes kustības ierobežojumi neattiecas uz operatīvo transportu un iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas iepriekš minētās ielās un ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu dzīves vietai vai uzņēmumam, transportlīdzekļiem ar koncerta rīkotāju izsniegtajām caurlaidēm un transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm novietošanai maksas autostāvvietā.

Koncertu organizatoriem uzdots nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākuma vietā norādītajā laikā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra