Pie Rīgas Tehniskās koledžas, SIA Auto Brasla un Rallija kroga, līdzās vietai, kur Purvciema pusē Zemitāna tilts tiekas ar Dzelzavas ielu, izveidojies viens no nejaukākajiem galvaspilsētas krustojumiem - Bērzaunes un Braslas ielas šķērsojums, raksta laikraksts Diena.

«Rīgā pie Zemitāna tilta ir krustojums, nē, drīzāk nobrauktuve uz Braslas ielu, kas panikā dzen jaunos autovadītājus tikai tāpēc, ka šajā krustojumā trūkst ceļa zīmes, kas apzīmē galveno ceļu,» esot novērojis tālbraucējs šoferis Mārtiņš.

Domina ir tikai viens no iemesliem, kādēļ strauji pieauga kustības intensitāte ielās, kas būvētas rajonu iekšējai lietošanai, nevis kā automaģistrāles. Tomēr satiksmes intensitāte Bērzaunes, Braslas, Ieriķu, Ūnijas un vēl citās apkārtējās ielās aizvien pieaug, raksta laikraksts.

Tas norāda, ka vairāk nekā divdesmit gadu ik dienu šajā kravas automobiļiem pieblīvētajā krustojumā vērojamas situācijas, kad no avārijas paglābj vienīgi satiksmes dalībnieku pieredze, intuīcija un meistarība.

Pašlaik Bērzaunes un Braslas ielas krustojumu ar pilnām tiesībām varot saukt par melno punktu.

Rodoties iespaids, ka neviens nav pamanījis - Bērzaunes ielā pirms krustojuma trūkst 201. ceļa zīmes, kas šo ielu apzīmētu kā galveno ceļu. Taču uz abiem Braslas ielas stūriem esot uzstādītas 206. brīdinājuma zīmes «Dodiet ceļu», un nereti gadoties, ka uz katra no šī krustojuma trim stūriem stāv auto un dod ceļu, zīlējot, kuram pienākas galvenais ceļš.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra