Pagājušajā nedēļā policijā vērsās kāds kravas auto vadītājs, kurš pastāstīja, ka viņa automašīna ir nolaupīta. Aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu Rīgas policisti aizturēja trīs vīriešus, taču kravas auto un vēl vienu vīrieti policija vēl meklē.

Pagājušās nedēļas sākumā policijā vērsās kāds kravas automašīnas vadītājs, ziņojot, ka viņam ir nolaupīta zaļa Volvo markas kravas automašīna ar kravu, kurā bija tukšas mucas. Par laupīšanu Rīgas policisti sāka kriminālprocesu un izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka cietušais iepriekšējā dienā iepazinies ar vairākiem vīriešiem, kuri vēlāk viņu aplaupījuši.

Cietušais vīrietis pēc darba dienas beigām kravas auto bija novietojis Ķengaraga mikrorajonā netālu no kādas kafejnīcas un devies uz šo kafejnīcu iedzert. Kafejnīcā šoferis iepazinās ar vairākiem vīriešiem un kopīgās iedzeršanas laikā viens no jauniegūtajiem paziņām ierosināja turpināt pasēdēšanu viņa dzīvesvietā.

Neilgu laiciņu vēlāk, kad kompānija jau atradās vienā no Ķengaraga dzīvokļiem, starp šoferi un pārējiem biedriem izcēlās konflikts, kura laikā kravas auto vadītājam viens no paziņām atņēma personīgās mantas, tai skaitā automašīnas Volvo atslēgas. Pēc konflikta cietušais aizmiga un no rīta atklāja, ka viņa uzņēmumam piederošais auto ir pazudis.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka laupīšanu varētu būt veikuši četri vīrieši, no kuriem trīs pagājušās nedēļas laikā likuma sargi aizturēja. Aizturētie dzimuši 1983., 1968. un 1967. gadā un visi jau agrāk tiesāti par dažādiem pārkāpumiem, vecākais no viņiem reiz tiesāts pat par izvarošanu.

Šobrīd Rīgas policisti turpina izmeklēšanu un meklē ceturto aizdomās turēto personu, kā arī skaidro nolaupītās automašīnas atrašanās vietu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra