Mazāk nekā divas nedēļas pirms Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža noteiktā stacionāro fotoradaru uzstādīšanas termiņa – 20. maija – uzņēmums Vitronic Baltica un Partneri paziņojis par būvdarbu sākšanu pirmā fotoradara uzstādīšanas vietā – Krasta ielā 101, Rīgā.

Būvdarbus Krasta ielā 101 veic Vitronic Baltica un Partneri sadarbības partneris SIA Latvijas Energoceltnieks.

Intenīvs darbs tuvākajās dienās turpināsies arī citās stacionāro radaru izvietošanas vietās, piemēram, otrdien, 8. maijā, darbs turpināsies divās vietās uz Dienvidu tilta. Pirms stacionārajām mērierīcēm tiks uzstādītas arī brīdinošas ceļa zīmes.

Informācija par to, kurās vietās tiks veikti būvdarbi, regulāri tiks papildināta, norāda Vitronic Baltica preses sekretāre Antra Gaile.

«Pati stacionāro radaru montāža ir pietiekami vienkāršs un relatīvi ātrs process, lielāko laika daļu fotoradaru uzstādīšanai aizņem projektu izstrāde un saskaņošana. Stacionāro radaru komplektu sastāvdaļu un papildu materiālu piegāde pašlaik notiek saskaņā ar grafiku,» norādīja uzņēmuma pārstāve.

Savukārt uzņēmuma valdes loceklis Sergejs Borisovs apliecināja, ka uzņēmums Vitronic Baltica un Partneri «arvien ir bijis ieintersēts izpildīt līguma saistības».

«Šobrīd uzņēmums un sadarbības partneri ir iesaistījuši visus resursus un dara visu, lai izpildītu darbus saskaņā ar vienošanos ar pasūtītāju,» norāda A. Gaile. Db.lv jau rakstīja, ka 110 stacionārie fotoradari uzņēmumam bija jāuzstāda līdz pērnā gada 21. novembrim, bet vēlāk VP priekšnieks Ints Ķuzis pagarināja šo termiņu līdz šā gada 20. maijam. Par katru kavējuma dienu kopš 21. novembra uzņēmumam tiek aprēķināta soda nauda 0,001% apmērā no kopējās projekta summas, respektīvi, 112,54 lati dienā. Patlaban uzņēmums uzkrājis aptuveni 18 tūkst. Ls sodu. Vitronic Baltica ieņēmumi no fotoradariem laika posmā no 21. novembra līdz aprīļa beigām bija ap 142 tūkst. Ls.

Saskaņā ar līgumu Vitronic Baltica un Partneri jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem simts ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra