Sākot no sestdienas, 20. oktobra, uz Latvijas ceļiem sāks darboties vēl seši fotoradari, kas nozīmē, ka kopumā Latvijā darbosies 26 ātruma mērīšanas iekārtas, informē Valsts policijas (VP) pārstāvji.

«Tā kā daļa fotoradaru šobrīd atrodas tehniskajā apkopē, starp Valsts policiju (VP) un komersantu V-Traffic (iepriekšējais nosaukums – Vitronic Baltica) noslēgtā pagaidu vienošanās paredz, ka fotoradaru skaits uz ceļiem palielināsies pakāpeniski,» teikts policijas paziņojumā, kurā solīts, ka pirms katras fotoradaru skaita palielināšanas sabiedrība tiks informēta.

Pārejas posmā, pagaidu vienošanās laikā, fotoradaru dislokāciju ikvienam ir iespējams apskatīt Valsts policijas mājas lapā. 

Pašreizējiem 26 fotoradariem no rītdienas tiks norādītas 36 iespējamās atrašanās vietas – jebkurā no tām varēs atrasties fotoradars, atgādina VP pārstāvji. Vietu skaits ir lielāks par fizisko radaru skaitu, jo izvietojums vienas dienas laikā var mainīties vairākkārt – laika periodu un vietas nosaka Valsts policija atkarībā no nepieciešamības (satiksmes intensitātes, laika apstākļiem, diennakts laika utt.).

Informācija par radaru izvietojuma kritērijiem ir pieejama šeit. 

Jau vēstīts, ka 12. oktobrī policija panāca vienošanos ar V- Traffic par pagaidu vienošanās noslēgšanu, lai pārejas periodā nodrošinātu ne vairāk kā 57 fotoradaru darbības nepārtrauktību.

Vienošanās noslēgta uz diviem mēnešiem, proti, uz laiku, kas nav ilgāks par 2012. gada 19. decembri.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra