Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē vēl turpinās dienesta pārbaude par Jelgavas iecirkņa policistu pārkāpumu, dienesta automašīnu novietojot invalīdiem paredzētajā stāvvietā. Sods vadītājam jau piespriests, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas.

Pārvaldes pārstāve Diāna Purviņa informējusi, ka policistam, kurš novietojis auto invalīdu stāvvietā, būs jānomaksā 40 latu sods par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu. Savukārt dienesta pārbaude, kas sākta 21.jūnijā, vēl turpinās.

Kāds jelgavnieks 21.jūnija rītā pie tirdzniecības centra Pērnava ap pulksten 10.15 fiksēja, ka divi vīrieši novietojuši trafaretu automašīnu stāvvietā, kas paredzēta invalīdiem.

Aculiecinieks stāstīja, ka abi vīrieši, novietojot auto, iegājuši veikalā, kur pavadījuši vairākas minūtes, bet pēc tam iesēdušies automašīnā un aizbraukuši.

D.Purviņa toreiz Zemgales Ziņas informēja, ka fotogrāfijās redzamas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa amatpersonas, kurām nav izsniegti dokumenti, kas automašīnu ļautu novietot invalīdiem paredzētajā vietā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra