Priekam, atmiņām un kāzu loģistikai

Auto
2015. gada 14. februāris 13:45

Kāzu dienai jaunlaulātie izvēlas visdažādākos transporta līdzekļus, tomēr parasti cenšas piemeklēt īpašus braucamrīkus, kam jāsaskan ar kopējo kāzu tematiku.

«Vēlmes atkarīgas no mentalitātes, kāzu scenārija, norises vietas un finansēm,» saka RetroRent pārstāve Dace Sapiega. Viņas pārstāvētajā uzņēmumā iepriekš populārs bija Jaguar Duke, kas arī ir viens no lētākajiem RetroRent  piedāvātajiem auto, bet šobrīd palielinoties interese par Tiffany, Excalibur, Zimmer, kā arī par ne tik senas pagātnes automašīnu – Volgu. Arvien biežāk pāri izvēlas nomāt automašīnu kopā ar šoferi, tādējādi pilnvērtīgāk izbaudot braucienu. Kompānija piedāvā arī apvidus automašīnu nomu, un pirms pāris gadiem kāzu vajadzībām klienti izmantojuši arī šīs automašīnas, kas bija lētāk nekā retro transportlīdzekļi.

«Domājams, pirmām kārtām tendences un aktualitāti Latvijā nosaka cilvēku maksātspēja, un tikai pēc tam viņu pašu izsapņotais auto. Tāpēc iecienīto braucamrīku saraksts mainās atkarībā no maksātspējas. Krīzes laikā no mūsu piedāvātā auto parka kāzu svinībām galvenokārt nomāja apvidus auto, piemēram, Hummer H3, Jaguar un padomju laika auto. Iepriekšējos gados jaunais pāris izvēlējās ikdienas auto, tagad jau ielās var pamanīt vairāk retro kāzu auto,» stāsta D. Sapiega. Runājot par to, cik savlaicīgi cilvēki rezervē auto savai kāzu dienai, viņa teic, ka tas ir ļoti individuāli. Ir cilvēki, kuri veic rezervāciju pusotru gadu iepriekš. Visvairāk auto kāzām cilvēki rezervējot janvārī un februārī, bet ir arī tādi, kuri to dara nedēļu pirms kāzām.

Plašāk lasiet rakstā Priekam, atmiņām un kāzu loģistikai piektdienas, 13. februāra, laikrakstā Dienas Bizness (15. lpp.)!

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra