Rīgā vakar vienā no automašīnu maksas stāvvietām policijas darbinieki aizturējuši divus vīriešus aizdomās par viltotu, monētām līdzīgu priekšmetu izmantošanu kases automātos.  

Nedēļas sākumā policija saņēma iesniegumu no kādas maksas stāvvietu firmas Rīgā par kases automātos atrastām viltus monētām. Izmeklēšanas gaitā policisti noskaidroja, ka šādā veidā krāpnieki pirka stāvēšanas atļaujas kvītis un vēlāk tās pārdeva par puscenu autovadītājiem, kuri stāvvietā vēlējās novietot savu transportlīdzekli.

Rīgas policija sāka kriminālprocesu un veica izmeklēšanu, pievēršot pastiprinātu uzmanību maksas stāvvietām.

28.maija pēcpusdienā Turgeņeva ielā kāds policijas darbinieks pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, kuri mēģināja mest monētas maksas autostāvvietas kases automātā, taču aparāts tās vairākkārt nepieņēma. Likumsargi abas aizdomīgās personas aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Pie aizturētajiem 1983. un 1984.gadā dzimušajiem vīriešiem policisti atrada 41 monētu formas metāla izstrādājumu.

Iespējamie monētu viltotāji policijas iecirknī taisnojās, ka metāla izstrādājumus atraduši un noliedza savu vainu. Par notikušo Rīgas policijā sākts kriminālprocess par krāpšanu un turpinās izmeklēšana.   

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra