Rīgā liels ugunsgrēks autoservisa angārā

Auto
2012. gada 21. septembris 16:26

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šodien pulksten 14:40 saņēmis izsaukumu uz Rencēnu ielu 5, Rīgā, kur kādā angārā izcēlies ugunsgrēks. Kā portālam Diena.lv pavēstījusi VUGD pārstāve Inga Vetere, liesmas bija izplatījušās visā 250 kvadrātmetrus plašā angāra teritorijā, un pastāvēja risks, ka uguns varētu pārņemt vēl vienu tuvumā esošo angāru.

Notikuma vietā strādāja septiņas ugunsdzēsēju brigādes. Ugunsgrēka dēļ uz laiku tika bloķēta satiksme Rencēnu ielā no t/c Azur līdz Krustpils ielai.

Plkst.15.20 ugunsgrēku autoservisa angārā izdevies lokalizēt, un liesmu tālākas izplatīšanās draudi vairs nepastāv, taču ugunsdzēsēji turpina strādāt notikuma vietā.

Ugunsgrēkā cietis aptuveni 50 gadus vecs vīrietis, kurš saindējies ar dūmiem un apdedzinājis rokas. Viņš evakuējies paša spēkiem jau pirms ugunsdzēsēju ierašanās. Patlaban vīrietis nodots mediķiem.

Angāra iekšpusē ir sadegušas piecas automašīnas, bet pie angāra ārpusē - vēl divas. Pats angārs izdedzis aptuveni 250 kvadrātmetru platībā, vēsta portāls.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra