Rīgas siltumapgādes uzņēmums Rīgas siltums (RS) iegādājies divus elektromobiļus Nissan e-NV200. Elektromobiļu kopējās izmaksas sasniedz 56 091,74 eiro, no kuriem teju pusi, proti, 28 045,86 eiro sedz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējums, informē RS Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

Elektromobiļus Nissan e-NV200, ar kuriem turpmāk uzņēmuma darbinieki dosies pie klientiem, aizvietojot divus līdzšinējos transporta līdzekļus, RS iegādājās, turpinot īstenot pasākumus negatīvās ietekmes uz vidi samazināšanai un ilgtspējīgas centralizētās siltumapgādes nodrošināšanai.

Rence skaidro, ka elektromobiļi nerada izmešus, un vienlaikus to ekspluatācijas izmaksas ir zemākas salīdzinājumā ar automašīnām, kas aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Ietaupītos līdzekļus būs iespējams izmantot uzņēmuma attīstībā un modernizācijā, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti RS klientiem.
     
Elektromobiļu prezentācija plānota trešdien, 14. janvārī.

RS ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

RS akciju īpašnieki ir Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), AS Enerģijas risinājumi. RIX (2%), AS Latvenergo (0,005%).


 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra