Paplašinot uzņēmējdarbību Baltijā, auto nomas pakalpojumu sniedzējs Sixt auto noma papildina savu autoparku ar 120 jaunām automašīnām īstermiņa auto nomas vajadzībām Baltijā.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs, sacīja: «Viena no Sixt prioritātēm arī šogad ir palielināt auto nomas tirgus daļu Baltijā. Kā zināms, Sixt ir vācu izcelsmes kompānija un vēsturiski uzņēmumam ir ļoti laba sadarbība ar tādiem auto ražotājiem kā BMW, Volkswagen un citiem. Ekonomisku auto cienītājiem būs iespēja iznomāt jaunāko Volkswagen ražotāja piedāvāto auto – VW Up!, savukārt BMW cienītājiem būs iespēja izbraukt ar jauno BMW 3.sērijas auto, kas pārdošanā ir pavisam nesen.»

Sixt autoparku papildinās BMW, Volkswagen, Toyota, Opel un Ford marku automašīnas.

2011. gadā Latvijā Sixt auto nomā vispieprasītākās bija ekonomiskās un kompaktklases automašīnas, savukārt pārējo apjomu veidoja vidējās un Premium klases automašīnas, kā arī miniveni.

Sixt auto nomas klienti ir ārvalstu uzņēmēji un tūristi no tādām valstīm kā Vācija, Krievija, Nīderlande, Lielbritānija un citas.

Pašlaik uzņēmums auto nomās Baltijā piedāvā vairāk nekā 200 automašīnu ne vecākas par 2 gadiem. Sixt auto nomas biroji atrodas visās Baltijas valstu galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā, kā arī šo pilsētu lidostās. 2012. gada aprīlī Sixt atvēra trešo auto nomas biroju Rīgā, tādējādi Baltijā tagad ir septiņi auto nomas punkti – trīs Latvijā, pa diviem Lietuvā un Igaunijā. Tuvākajā laikā Sixt plāno atvērt auto nomas birojus arī citās Latvijas lielākajās pilsētās.

Šogad Sixt atzīmēs savu 100 gadu jubileju.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra