Atsevišķos reģionos Kurzemē, Latgalē un Vidzemē trešdienas pievakarē turpina snigt, apgrūtinot braukšanu, informē valsts a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC).

«Autoceļi šajos reģionos ir sniegoti un slideni. Brauktuves tiek tīrītas un kaisītas, taču pilnībā atbrīvotas no sniega tās būs tikai tad, kad pārstās snigt,» norāda LVC pārstāvji.

Trešdienas vakarā intensīva snigšana sagaidāma Kurzemē, kā rezultātā sniega sega var pieaugt par astoņiem centimetriem. Paredzams, ka gaisa temperatūra būs no -5 C līdz -2 C.

Ventspils virzienā visu dienu snieg autoceļa posmā no Usmas līdz Ventspilij, tur brauktuves tiek tīrītas un kaisītas atkārtoti visas dienas garumā. Daugavpils virzienā snieg no Pļaviņām līdz Daugavpilij - brauktuves ir slidenas un tiek kaisītas, informē uzņēmuma pārstāvji. Snieg arī Vidzemē, un Valmieras virzienā apgrūtināta braukšana ir no Rīgas līdz pat Strenčiem, savukārt Siguldas virzienā snieg un brauktuves ir slidenas autoceļa posmā no Siguldas līdz Veclaicenei, izņemot posmu no Raunas pagrieziena līdz Virešiem.

Reģionālie un vietējie autoceļi, ar atsevišķiem izņēmumiem, atbilst ziemas uzturēšanas prasībām kas pieļauj sniega kārtu uz tiem, līdz ar to tie var būt slideni. Braucot noteikti ir jāpievērš pastiprināta uzmanība ceļa stāvoklim.

Laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 t, kā arī to piekabēm jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, atgādina LVC.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra