Tehniskās apskates naktī, 30. augustā, pārbaudītas 648 automašīnas. Lielākā daļa autovadītāju izmantojuši iespēju veikt sava auto bezmaksas diagnostiku, bet trešā daļa – tehnisko apskati, informē Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Pēc aptuvenām aplēsēm tehniskās apskates staciju apmeklējuši pāris tūkstoši interesentu. Lielu atsaucību guva Drošas braukšanas skolas pasniedzēji, kuri aicinājuši pasākuma apmeklētājus pārliecināties par savām iemaņām uz ceļa nestandarta situācijās un izmēģināt savus spēkus testos «Dzērāju brilles», «Puķīte» un «Čūska».

Tāpat tehniskās apskates naktī reģistrējies 250 tūkstošais CSDD e-pakalpojumu klients – Dace Pāvela. Direkcija norāda, ka viņa balvā saņem izmēģinājuma braukšanas eksāmenu ar automašīnu vai motociklu.

Tehniskās apskates nakts Mēs par drošu auto tika rīkota naktī no 30. uz 31. augustu, ar mērķi popularizēt drošas ceļu satiksmes ideju, kuras viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem ir drošs auto un tehniskā apskate. Pasākumus notika Rīgā, Antenas ielā 2, uzņēmuma Auteko & TŰV tehniskās apskates stacijā.

«Klienti bija ieinteresēti uzzināt, kāds ir reālais viņu automašīnas tehniskais stāvoklis, ko laipni skaidroja tehniskās apskates darbinieki. Pamatā uz auto pārbaudi tika vestas automašīnas, kuras bija vecākas par septiņiem gadiem, tas ir apsveicami, ka tieši šo auto īpašniekiem rūp spēkratu tehniskais stāvoklis un līdz ar to arī drošība uz ceļiem,» sacīja SIA Auteko & TŰV Latvija valdes loceklis Aivars Amoliņš.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra