SIA Moller Auto Latvija uzsācis jaunā VW Beetle modeļa tirdzniecību Latvijā.

Automobiļa pārdošanas cena svārstās no 18 081 EUR (ieskaitot PVN) bāzes modelim līdz 22 000 EUR (ieskaitot PVN) modelim ar ādas salonu, biksenonu un LED dienasgaismas lampām.

Trešās paaudzes Volkswagen ikona – Beetle ieguvis vīrišķīgākas formas, kļuvis garāks un piedāvā vairāk vietas pasažieriem. Šī par 12 mm zemākā un 84 mm platākā auto jauno siluetu rotā pagarināts dzinēja pārsegs, stāvāks vējstikls un lēzenāks jumts.

Pašlaik Latvijas pircējiem pieejams Beetle modelis ar 1.2 TSI dzinēju (77 kW/105 ZS) un 6 pakāpju ātrumu manuālo pārnesumkārbu, vienā modifikācijā.

«Ir jau pirmie rezultāti – pārdots pirmais Beetle Baltijas valstīs. Līdz gada beigām esam iecerējuši pārdot 15 – 20 šādu automobiļu,» sacīja Daniela Stīpniece, Moller Auto Lidosta Volkswagen centra automobiļu tirdzniecības konsultante.

Jaunais Beetle esot ekonomisks – vidēji patērējot 5,9 l uz 100 km. Automašīnas rūpnīcas garantijas termiņš ir 3 gadi vai 100 000 km, taču termiņu, kā papildus pakalpojumu, ir iespējams pagarināt līdz 5 gadiem vai 150 000 km.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra