Vairums (74%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Iekšlietu ministrijai būtu jālauž līgums ar Vitronic Baltica un partneri – kompāniju, kura ir atbildīga par stacionāro fotoradaru uzstādīšanu un nav to paveikusi līgumā noteiktajos termiņos.

To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, jūlija beigās veiktais pētījums.

Pretējās domās ir 14% Latvijas ekonomisko aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri uzskata, ka Iekšlietu ministrijai nebūtu jālauž līgums ar Vitronic Baltica un partneri. Savukārt 12% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Db.lv jau vēstīja, ka 26. jūlijā tiesā iesniegts pieteikums par Vitronic Baltica un Partneri tiesiskās aizsardzības procesa lietas ierosināšanu. Šis fakts neaptur Valsts Policijas (VP) īstenoto līguma laušanas procedūru.

Vitronic Baltica un Partneri sākotnēji plāno izstrādāt un ar nozīmīgākajiem kreditoriem, tostarp Valsts policiju, saskaņot tiesiskās aizsardzības plāna pamatprincipus un tikai pēc tam tos iekļaut plānā, kas savukārt tiks saskaņots ar kreditoriem likumā paredzētā kārtībā. Par tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna apstiprināšanu lems tiesa.

Tikmēr uzņēmums turpina sniegt pakalpojumus Valsts policijai (VP) – mobilo fotoradaru uzstādīšanu un apkalpošanu, kā arī turpina saskaņošanas darbus ar pašvaldībām par stacionāro ātruma mērīšanas ierīču uzstādīšanu.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra