Mitsubishi Motors korporācija (MMC) sagatavojusi Outlander PHEV hibrīda sistēmas automobili, kas paredzēts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules kausa izcīņas rallija posmam Baja Portalagre 500. Tas šogad norisināsies Portugāles austrumu daļā no 22. līdz 24. oktobrim.

Šajā rallija posmā Outlander PHEV būs vienīgais pilnpiedziņas apvidus automobilis ar diviem elektromotoriem. MMC, piedaloties rallijā ar šāda veida automobili, iecerējusi popularizēt pilnpiedziņas automobiļu hibrīda sistēmas tehnoloģiju.

Outlander PHEV rallija automobilis darbosies ar sērijveida modeļa bateriju, kas ir plug-in hibrīda sistēmas tehnoloģija, bet ar nelielām modifikācijām tās struktūrā - lielākas kapacitātes un jaudas sasniegšanai. Tāpat tas ir ar augstāku klīrensu, garāku balstiekārtu un lielāka diametra rallija riepām. Pastiprināta vērība ir pievērsta arī drošības sistēmām un aizsargiem. Paredzams, ka šīs izmaiņas MMC rallija komandai palīdzēs sasniegt labākus rezultātus Baja Portalagre 500 posmā, kā arī automobiļa braukšanas rādītāji tiks ņemti vērā Outlander PHEV ražošanas turpmākajā attīstībā.

Auto vadīs Mitsubishi Motors rallists Hiroshi Masuoka, kurš Dakāras rallijā ir uzvarējis divas reizes – 2002. un 2003. gadā.

Baja Portalagre 500 rallija posmā visiem dalībniekiem praktiski bez apstājas ir jānobrauc 500 km gara trase ar nelieliem 20 min servisa pārtraukumiem. Šī trase sastāv no dažādiem ceļa segumiem, gan grants posmiem, gan ātrgaitas šosejas.

MMC ar rallija Outlander PHEV piedalīsies arī FIA Āzijas kausa izcīņas rallija posmā 2015, kas notiks no 8. līdz 14. augustam Taizemē. Trase būs 2500km gara un tā sastāvēs no kalnu ceļiem. Starts un finišs šai trasei būs no senās pilsētas Chiang Mai, kas atrodas Taizemes ziemeļos.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra