Renault, kas ieradies no citas planētas

Auto
2015. gada 24. aprīlis 08:50

Piektās paaudzes Renault Espace žilbina ar proporcionālu dizainu, aviolainera stilā iekārtotu salonu un apkārt tādu greznību, kas pat dažam labam t.s. premium klases auto liks aiz sajūsmas noelsties

Kāpēc tas būtu jāpērk

Īpašs auto īpašiem cilvēkiem. Precīzāk būtu teikt – īpašām ģimenēm ar kārtīgu budžetu un kuplāku bērnu bariņu. Taču realitāte ir tāda, ka, prognozējot pārdošanas apjomu jaunā modeļa testu laikā Francijā, Renault marketologi atklāja, ka lauvas tiesu no jaunā Espace pārdošanas apjomiem veidos juridiskās personas. Piemēram, Francijā, kas, visticamāk, būs Espace lielākais noieta tirgus, juridisko klientu īpastvars varētu sasniegt pat 80%. Mazo viesnīcu, privātklīniku vai ekskluzīvu rehabilitācijas centru dienesta auto. Skaidrs, ka Espace ir nišas produkts Eiropā, bet vēl jo vairāk šis princips darbosies pie mums. Visticamāk, ka Espace Latvijā tirgos ne simtos, ne vairākos desmitos mērāmu vienību. Tomēr arī Latvijā franču sauszemes laineris ir sasniedzis dzirdīgākās ausis un acis, īpaši – pēc viesošanās šī gada Rīgas autoizstādē. Pie pašmāju Renault dīleriem jau ir vērsušies interesenti, kas nesirgst ar zīmolu māniju. Tie ir finansiāli situētas un pārliecinātas personības, kam vajag diskrētāku zīmolu, bet tajā pašā laikā elegantu, ērtu, apbērtu ar dažādām komforta un drošības ekstrām, kurš salonā garantē piecas ērtas sēdvietas ar iespēju uzstādīt divas papildvietas. Tieši tāds ir Renault Espace.

Varētu vēlēties

Izveidojot aviolainerim līdzīgo kokpitu, vienīgā glāžu turētāju sekcija ir paslēpta zem viduskonsoles pagarinājuma, turklāt tā ir ļoti neparocīgi lietošanā. Otrās rindas sēdekļus var bīdīt gan uz priekšu, gan atpakaļ, bet atzveltnes leņķi mainīt – gan ne. Trešajā sēdekļu rindā pieaugušajiem nav ko meklēt.

Visu rakstu Renault, kas ieradies no citas planētas lasiet 24. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra