Volkswagen Passat Alltrack ir auto, kas neļaus aizsēdēties darbā, un vilinās pievērsties aktīvam dzīves veidam, lai īpašnieku un līdzbraucējus aizvestu tur, kur parastais Passat nevēlēsies kāju spert

Alltrack līdz matu galiņiem ir universāls un Latvijas apstākļiem radīts auto. Tas nešķiros ceļus, nedz arī gadalaikus, bet paklausīgi adaptēsies izspēlētajai situācijai. Ne velti jaunā VW Passat Alltrack sauklis ir out of office jeb prom no darba. Neapšaubāmi Alltrack ir dzīvespriecīgāks un azartiskāks par ikdienišķo Passat, tādēļ tas vairāk motivēs pabeigt visus darbus ātrāk un doties jebkur, kur zem riteņiem ir ceļš.

Kāpēc tas būtu jāpērk

Apkarinot virsbūvi ar plastmasas uzlikām, izveidojot jaunas formas priekšējo un aizmugurējo bamperi ar stilīgām hroma ielocēm, jaunais Alltrack ar 4 Motion pilnpiedziņas sistēmu azotē un atbilstošu balstiekārtas regulējumu būs daudz drosmīgāks un vīrišķīgāks ģimenes auto. Virsbūves aizsargbruņas bija arī iepriekšējā Alltrack paaudzē tikai nedaudz citādā izskatā, toties, paceļot virsbūves brunčus augstāk nekā iepriekš, jaunajam Alltrack turpmāk būs pa zobam daudz sarežģītāki un grūtāk izbraucami ceļi nekā līdz šim. Balstiekārtas regulējumos ir parādījies vēl viens, īpašais offroad režīms, kas Alltrack īpašniekam piedāvā lielāku uzdrīkstēšanos, atklājot jaunus ceļus un galamērķus. Pārgalvīgākos izbraucienos milzīga ekstra ir standartizpildījumā uzstādītā motora aizsargbruņa. Izturīgais, bet pēc svara vieglais stiklašķiedras vairogs no mehāniskiem bojājumiem droši sargās ne tikai motoru, bet arī pārnesumkārbu, eļļas sūkni un izplūdes kolektoru. Atgādināsim, ka Alltrack pēc papīriem spēs aiz sevis droši vilkt pat 2,2 tonnu smagu piekabi, turklāt elektroniskā sistēma Trailer Assist būs tas neredzamais palīgs, kas pārņems vadības grožus, braucot ar piekabi atpakaļgaitā. Pilnpiedziņas VW Passat Alltrack bāzes modeļa cena ar 220 ZS benzīnmotoru un sešpakāpju DSG, sākot no 37 275 eiro.

Visu rakstu Zāles pret darbaholismu lasiet 11. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra