Autori
liva.melbarzde@db.lv

DB strādā kopš 2008. gada un kopš 2016. gada ir medija galvenā redaktore. «Informatīvi mēs dzīvojam vislabākajā no laikmetiem, un tas mums dod iespējas darīt lietas citādāk. Labu žurnālistu gan joprojām raksturo spēja klausīties, saprast, uzdot jautājumus un analizēt, taču arvien daudzveidīgākas kļūst platformas, lai sasniegtu auditoriju. Žurnālistika nav pašmērķis, tāpēc DB ar rūpīgi izpētītu un labi pastāstītu informāciju dodas pie saviem lasītājiem dažādos pieprasītos formātos.»

anita.kantane@db.lv

Labākā biznesa formula jau ir radīta. Tā ir veiksmes, intuīcijas un gudrības sinerģija. Dzīvo ar pārliecību, ka žurnālistam ir jāspēj sajust rītdienas sabiedrības vajadzības jebkurā jomā. DB kolektīvam pievienojusies 2018. gada maijā no reģionālā laikraksta Kursas laiks, kur galvenā redaktore bija piecus gadus.

lelde.petrane@db.lv

Portāla db.lv galvenā redaktore. Žurnālistikā – kopš 2001. gada. Sākotnēji strādājusi drukātajos medijos, bet 2006. gadā pievienojās «Dienas Bizness» komandai, lai izveidotu un tālāk attīstītu tolaik jaunu projektu – biznesa ziņu portālu db.lv.

zane.atlace-bistere@db.lv

Žurnālistikā darbojas kopš 2003.gada. DB komandai pievienojās 2015.gadā un pašlaik ir laikraksta un portāla ziņu redaktore. Tēmas, kas interesē visvairāk, ir būvniecība, arhitektūra, uzņēmējdarbības un pilsētas attīstība, nodokļu politika. Moto – vienmēr var labāk.

uldis.andersons@db.lv

Žurnālistikā darbojas kopš 1989. gada, kad sāka strādāt laikrakstā Rīgas Balss. Dienas Biznesā strādājis laikā no 1999. līdz 2005. gadam, pēc tam – no 2010. gada un līdz šim brīdim. Vairākus gadus laikrakstā bijis zinošākais būvniecības nozares pārzinātājs un aprakstītājs, bet kopš 2013. gada darbojas kā DB žurnālu redaktors, gatavojot tādus izdevumus kā TOP 500, Auto, Uzņēmumu Reputācijas tops u.c. Moto, kas efektīvi darbojas visās dzīves situācijās – mieru, tikai mieru! (A. Lindgrēna & Karlsons)

maris.kirsons@db.lv

Laikrakstam Dienas Bizness raksta kopš tā iznākšanas brīža 1992. gadā.

natalija.poriete@db.lv

Portāla rus.db.lv vadītāja. Dienas Biznesā strādā kopš 2014.gada, žurnālistikā – jau 16 gadus. Dzīvojot vienā valstī un runājot dažādās valodās, mums noteikti ir jārunā vienā – saprašanas un pieņemšanas valodā. Kopā mēs tiešām varam daudz, un kultūru dažādībā ir mūsu bagātība. Dzīve ir tik interesanta un daudzveidīga, ka bieži gribas atkārtot doktora Fausta vārdus: «Mirkli apstājies, tu esi skaists!»

anda.asere@db.lv

Dienas Biznesā strādā kopš 2007. gada. Galvenokārt raksta par mazo biznesu laikraksta rubrikā Sākam biznesu un Mana pieredze, kā arī seko līdzi aktualitātēm jaunuzņēmumu jeb startup jomā. Ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē ar specializāciju žurnālistikā.

kristine.stepina@db.lv

Latvijas Universitātē ieguvusi Sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē un maģistra grādu filosofijā. Žurnālistikā darbojas kopš 1990. gada, kad sāka strādāt laikrakstā Diena. Vairākus gadus strādājusi arī ierakumu otrajā pusē – sabiedriskajās attiecībās, taču 2014. gadā nolēma atgriezties žurnālistikā, pievienojoties laikraksta Dienas Bizness pielikumu nodaļas komandai. Raksta par dažādām nozarēm, taču galvenais fokuss - uz norisēm izglītībā, zinātnē, kā arī personāla vadībā un organizāciju psiholoģijā.

egons.mudulis@db.lv

Laikrakstam Dienas Bizness kopš 2011. gada raksta pamatā par transportu, tranzītu un loģistiku.

elina.pankovska@db.lv

Darba gaitas žurnālistikā uzsāka ziņu aģentūrā Leta kā kriminālziņu un tieslietu reportiere. Dienas Biznesā strādā kopš 2009. gada un raksta par tādām tēmām kā tieslietas, juridiskie jautājumi, atkritumu nozare, pašvaldības un taksometru joma. Moto: Viens likums - viena taisnība visiem.

ingrida.drazdovska@db.lv

Dienas Biznesa pielikumu nodaļas redaktore. Ilgus gadus ar aizrautību sekojusi līdzi nekustamā īpašuma nozarei - tās problemātikai, dažādu projektu attīstībai, nekustamā īpašuma tirgus kāpumiem un kritumiem.

ruta.kesnere@db.lv

Žurnālistikā strādā kopš 1996. gada, DB - kopš 2017. gada aprīļa. Pirms tam - intensīvs darbs laikrakstā Diena. Galvenās tēmas, par kurām raksta - veselības aprūpe, būvniecība, Eiropas Savienības fondu nauda. Īpaši patīk veidot lielās intervijas. Moto - kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

linda.zalane@db.lv

Žurnālistikā sāka strādāt 2004. gadā, uzreiz pēc bakalaura grāda iegūšanas Rīgas Stradiņa universitātē žurnālistikas programmā. Pirmā žurnālista darba oderes iztaustīšana sākās radio viļņos, jo vairāk nekā piecus gadus bija radio SWH ziņu redaktore un diktore. Laikraksta Dienas Biznesa komandai pievienojās 2010. gadā. Nozaru spektrs, par kurām raksta, ir plašs – sākot no tūrisma, reklāmas jomas un zaļās ekonomikas līdz atpūtas rubrikām, kurās uzņēmēji dalās stāstos par saviem hobijiem, gastronomiskiem atklājumiem un ceļojuma piedzīvojumiem. Moto: Pozitīvais vairo pozitīvo, un arī biznesa vidē veiksmes stāstiem ir jāvairojas ģeometriskā progresijā.

armanda.vilcane@db.lv

Žurnālistikā pirmos soļus spērusi kā radio NABA raidījuma Studentu pietura vadītāja, vēlāk darbojusies Ogres Televīzijā un vairākus gadus aizvadījusi ziņu aģentūrā LETA. Ir pieredze sabiedriskajās attiecībās, kā arī dažādu pasākumu un teātra režijā. Moto - “Vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag.” (Vinnijs Pūks)

monta.glumane@db.lv

Pirmo pieredzi žurnālistikā ieguvusi reģionālajā laikrakstā «Kursas Laiks», kurā strādājusi paralēli studijām Vidzemes Augstskolas Mediju studiju un žurnālistikas programmā. Moto: Ja ikviens dzīvotu un strādātu saskaņā ar savu aicinājumu un ik dienu pamostos priecīgi satraukts, pasaule būtu radikāli citāda.

laura.mazberzina@db.lv

Dzīves mērķis ir nevis sevi atrast, bet gan izveidot. Es sekoju saviem sapņiem un izvēlējos darbu, kas man no sirds patīk. Mans moto: Seko saviem sapņiem un aizmirsti vārdus: «Es nevaru, negribu, nezinu».

janis.goldbergs@db.lv

Dienas Biznesā kopš 2018. gada. Laikrakstos darbu sāka kā avīžu zēns 1989. gadā, tirgojot Atmodu Liepājas ielās. 1990. izdeva pirmo studentu avīzi Liepājā. Pēc augstskolas darbu uzsāka laikrakstā Rīta Ekspresis. Bijis gan fotogrāfs, gan žurnālists, gan komentētājs, gan redaktors dažādos Liepājas laikrakstos. Strādājis Neatkarīgajā Rīta avīzē, izdevumā Privātā dzīve, vadījis interneta portālus aktuali.lv un rekurzeme.lv. Vienmēr mēģinājis atrast cilvēkus un viņu stāstus, kuri rosina, iedvesmo un aizrauj, jo ne jau valsts un likumi veido ļaudis, bet cilvēki ir tie, kuri veido valsti un vajadzīgo kārtību.

raivis.bahsteins@db.lv

Lai izceltu problēmu, mēdz sabiezināt krāsas. Cenšas ielūkoties aiz politisko un ekonomisko aktualitāšu priekškara. Raksta Dienas Biznesa redakcijas ikdienas komentārus, apkopo biznesa vides līderu viedokļus, kā arī veido žurnālu Biznesa Plāns par uzņēmējdarbības un kopienu iniciatīvām reģionos. Bioloģiskās lauksaimniecības entuziasts, kas atbalsta zaļas valsts ideju un iespēju robežās līdzdarbojas, lai šis sauklis nepaliktu tikai politiķu mutēs.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām