Laikam kļūstot siltākam, aktivizējušies ūdens prieku mīļotāji. Vasaras sezonai sākuši gatavoties arī Bauskas veikparka darbinieki – pirmie šī sporta veida mīļotāji jau guvuši savu adrenalīna devu, vēsta reģionālais medijs Bauskas Dzīve.

Maija beigās saulītē vairāki šo aktivitāšu cienītāji ar ūdensslēpi jeb veikbordu traucās pa Mūsas upes ūdeņiem. Viņu vidū bija arī Jānis Osis, kuram apritējuši jau 65 gadi. Pats teic, ka esot vecākais no Bauskas veikparka klientiem. Par iespēju izbraukt pa upi viņš priecājās, tomēr bija nedaudz vīlies, ka upes līmenis jau nokrities – varējis būt augstāks.

«Pagaidām tikai iesildāmies. Tie, kas vēlas, var pieteikties uz braukšanu. Tomēr jārēķinās, ka vēl aizvien notiek remontdarbi, lai piemērotu vietu darbam,» informē veikparka vadītājs Kristaps Kalniņš. «Šogad mūsu plāns ir papildināt piedāvājumu ar iespēju paēst. Varēs tepat blakus pasēdēt, baudīt ēdienu, nopirkt saldējumu,» par nākotnes plāniem informē uzņēmējs.

K. Kalniņš pastāstīja, ka biznesa ideja pagaidām sevi attaisno – pagājušajā gadā, lai arī tas bijis vairāk izmēģinājuma laiks, izdevies gūt peļņu. Gūti pastāvīgie klienti – tie, kas iesākuši braukt, interesējas arī tagad. «Jācer, ka vasara būs saulaina un mūs sagaida labas dienas,» smaida jaunietis.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra