Šoruden mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2015 Sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību koncerts būs konceptuāli daudzveidīgs.

Šis koncerts būs klausāms 28. novembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē, informē festivāla rīkotājs BILŽU BIROJS.

«Es pēdējoreiz spēlēju bungas pirms 32 gadiem – 1983. gadā, tāpēc varam droši teikt, ka šī BILDĒS būs gan īsta atgriešanās, gan debija, jo festivālā kā mūziķis uzstājies līdz šim neesmu,» smejoties saka režisors Igors Linga. 28. novembra vakarā viņš sēdīsies jaunās mūziķu grupas Flame & The Rolltones bungu tronī. Viņaprāt, BILDES ir ļoti būtisks Latvijas kultūras, īpaši mūzikas dzīves notikums, kas kalpo kā atspēriena punkts jaunajiem un pozitīvi ambiciozajiem mūziķiem – tradīcija, kas ir noturīga, pārlaicīga un sirsnīga.

Koncertam dārdošāku skanējumu piešķirs hard-rock grupa Pussy Rock (pirmoreiz BILDĒS 2014. gadā), kas uzstāsies kopā ar Latvijas Skautu un gaidu vadītāju Jāni Iklāvu. Viņš festivālā uzstāsies pirmoreiz, un pats uzskata, ka muzicēšana kolektīvā – vienotā mehānismā – gluži tāpat kā skautu un gaidu vadīšana ir individuālās un savstarpējās organizētības izaicinājums. Koncertā J. Iklāvs kopā ar Pussy Rock spēlēs ģitāru un dziedās, izpildot pazīstamas dziesmas kā veltījumu gaidāmajai Latvijas simtgadei.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra