Pirmssvētku laikā laikraksts Dienas Bizness Latvijas uzņēmējus aicināja glazēt piparkūkas un izteikt savus nākamā gada novēlējumus valstij

Andris Vilcmeiers, Maxima Latvija valdes loceklis

«Sadarbība ir atslēgas vārds ikvienā biznesā, jo bez tās nav iespējams sasniegt arvien jaunas virsotnes savā nozarē, kā arī veicināt visas Latvijas tautsaimniecības izaugsmi. Lai gan par sadarbības veicināšanu valsts līmenī ir runāts daudz, mums vēl ir, kur tiekties. Tā ir jāveicina ne tikai starp valsts iestādēm, bet arī starp privātajiem uzņēmumiem, kā arī visiem sabiedrības pārstāvjiem. Daloties ar zināšanām, atrodot kopīgus risinājumus, pieņemot jaunus izaicinājumus, ir iespējams kopīgi attīstīties kā vienotai komandai, kā vienotai valstij, un tā ir liela vērtība. Arī Maxima Latvija šogad savā uzņēmumā sāka ieviest jaunas vērtības. Tāpēc zinu, ka tas nav vienas dienas darbs, tas ir darbs ilgtermiņā un jāstrādā ir ikvienam.

Katrā gadu mijā ikviens no mums atskatās uz aizejošā gada darbiem, sasniegumiem, kā arī neveiksmēm. Šis ir brīdis, kad varam pārdomāt līdz šim noieto ceļa posmu un skatīties uz priekšu, noteikt jaunus mērķus un sākt strādāt jau šodien. Tādēļ novēlu ikvienam, lai nākamais gads nes tikai pozitīvus izaicinājums, ko pārvarēt, un būvēt stabilu ceļu visas Latvijas ekonomikas izaugsmei!»

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra