Literāri muzikālais klubs Četri balti krekli šogad pirmo reizi izlēmis strādāt vasaras režīmā, šādi piemērojoties ārvalstu tūristu plūsmai Vecrīgā, liecina tā izplatītā informācija.

Četru baltu kreklu līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks informē, ka trešdienās un ceturtdienās ierasti latviskais mūzikas formāts tiks nedaudz «atšķaidīts» ar dzīvespriecīgām un tautā iemīļotām ārzemju dziesmām.

N. Jakušonoks piebilst, ka pārmaiņas vasarā būs arī literāri muzikālā kluba Četri balti krekli darba laikā, un muzikālā ikvakara programma turpmāk sāksies nevis 22:00, bet 23:00,

Līdz jaunās sezonas sākumam ieeja uz visiem pasākumiem būšot bez maksas.

«Lai gan vasaras laiks un Vecrīgas atmosfēra mudina uz visādām vaļībām apģērbā, taču 15 darba gados iedzīvināto «dresskodu» gan mēs turpināsim saglabāt. Nekādu sporta apģērbu! Un nekādu sporta apavu!» precizē N. Jakušonoks.

Šāds vasaras režīms tiek ieviests pirmo reizi literāri muzikālā kluba Četri balti krekli” pastāvēšanas vēsturē. «Iepriekš tikai Jelgavā pārkārtojām darba ritmu, jo tur mūsu galvenais klients bija studenti, kas vasarā no Jelgavas izbrauc. Bet Rīgā gan līdz šim arī vasarā turpinājām strādāt ierastā režīmā visos gadalaikos,» stāsta kluba līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs.

A. Tamisārs pēdējos gados novērojis, ka Vecrīgā vietējo paliek aizvien mazāk, bet iebraucēju arvien vairāk. «Nezinu, kur tie latvieši paliek. Varbūt izbrauc uz laukiem, varbūt dodas atpūsties ārpus Rīgas. Bet tendence ir acīmredzama, ka vakarā Vecrīgā latviešu valodu dzirdēt var reti,» novērojis Ainārs Tamisārs.

«Arī mēs, tāpat kā ikviens uzņēmums, esam spiesti piemēroties pārmaiņām klientūrā. Tāpēc pieņēmām lēmumu vasaras laikā atkāpties no uzstādījuma, ka pie mums skan tikai 100% latviešu mūzika,» skaidro A.Tamisārs.

«Arī ārzemnieki vēlas izpriecāties vietējā atmosfērā, vēlas padejot vietējās mūzikas deju ritmos, taču, ja mēs latviešu mūziku «neatšķaidīsim» ar pāris ārzemju hītiem, tad ilgi šie tūristi pie mums neuzkavēsies,» norāda A. Tamisārs.

Vasaras beigās, līdz ar ārvalstu tūristu aizbraukšanu un vietējās publikas paredzamo atgriešanos, arī Četri balti krekli atsāks darboties ierastā režīmā, ar 100% latviešu mūziku.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra