Arī 30. jubilejas gadā mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2015 akustisko priekšnesumu programmu papildinās Jauno dziesminieku koncerts, informē BILŽU BIROJS.

Romantiskais dziesminieks Kārlis Kazāks (BILDĒS kopš 2011. gada) norāda, ka Jauno dziesminieku koncertu allaž izceļ pārsteiguma brīdis, jo «šajā pasākumā vienmēr dzirdami jauni, mazpazīstami mūziķi, un viņu sastapšana ir interesants piedzīvojums». K. Kazāks cer, ka ar savu vārdu spēj piesaistīt mūzikas mīļotājus atnākt un pievērst uzmanību jaunajiem mūziķiem, kuri ikdienā, iespējams, pagaidām vēl nav starmešu apspīdēti. Arī K. Kazāks trešdienas vakara gaitā ar klausītājiem sarunāsies muzikāli.

Iepriekš pieminētais pārsteiguma brīdis Jauno dziesminieku koncertā slēpjas arī zem apvienības nosaukuma Riga Reggae Acoustic, kurā kopā ar domubiedriem uzstāsies mūziķis, dīdžejs un niršanas instruktors Horens Stalbe. Apvienība muzicē latviešu, angļu un krievu valodā, septiņu cilvēku sastāvā, jau gadu izpildot ideoloģisko regeju.

Tikmēr Mārtiņš Križevics koncerta vadītāja lomu ieņems otrdien, Folkkoncertā. Savukārt Jauno dziesminieku vakarā viņš kāps uz skatuves kopā ar Laimu Miltiņu un savu sešgadīgo meitu, izpildot  vienu oriģinālkompozīciju un dziesmu no kādas bērnu grāmatiņas.

Jauno dziesminieku koncertā uzstāsies arī Laura Bicāne, Liene Grosa, Ilze Fārte, Mikus Frišfelds, Anete Kozlovska, Mikus Straume, Jānis Uplejs, Lauris Valters, Gatis Zotovs, Jānis Rūcis, Linda Maseļune, Elizabete Skudiķe.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra