Ikviens jaunais talants var spert pirmos soļus mūzikas pasaulē, ierakstot dziesmu Skrīveru mūzikas ierakstu studijā, kura iekārtota jaunās telpās. Ierakstu studija ir skrīverieša Sanda Kalniņa iniciatīva un veikums, vēsta reģionālais laikraksts Staburags.

Daudziem nav sveša puiša radošā darbība, viņš izpaužas alternatīvā hip-hop mūzikas žanrā, norāda medijs. Jaunieša «kontā» ir ne tikai ierakstītas savas dziesmas, bet arī izveidoti videoklipi.

Sanda mūzikai bija piekritēji, kuri vēlējās viņu atbalstīt, finansējot dziesmu ierakstīšanu un videoklipu uzņemšanu. Jaunietis saprata, ka tas būs īstermiņa ieguldījums, lietderīgāk būtu izveidot ierakstu studiju, kas ļautu īstenot sapņus daudziem apdāvinātiem mūziķiem. Atbalstītāji pazuda, taču puisī bija radies dzinulis ieceri īstenot. Sandis aizgāja no darba, lai pilnībā nodotos ierakstu studijas izveidei.

Sākums bija ļoti grūts, vēl joprojām nav viegli, tomēr viss notiek. Sākotnēji ierakstu studijas vajadzībām īrēja dzīvokli. Pielāgot telpas nebija lēti, arī uzturēšanas izmaksas bija lielas, tādēļ skrīverietis meklēja citas iespējas. Atbalstu, palīdzot rast jaunas un piemērotākas telpas, sniedza Skrīveru pašvaldība, un kopš februāra ierakstu studija ir izveidota skolas internātā.

Sandis nav vienkārši entuziasts, viņš nākotni vēlas saistīt ar mūzikas industriju. «Rīgā jauniešiem ir plašas iespējas veidot mūzikas karjeru, ierakstu studijas ir gandrīz katrā stūrī! Tomēr lielākā daļa šo jauno talantu nav rīdzinieki, bet gan iebraucēji no mazākām pilsētām. Vēlos vietējiem jauniešiem dot iespēju un parādīt, ka viss ir iespējams,» stāsta Sandis Kalniņš.

Plašāk - laikrakstā Staburags.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra