Latviešu šuvējas Elīnas Belovas darinātā kleita The paris Dress sīvā konkurencē atzīta par pasaules lielākā pašdarinātās modes un šūšanas portāla BurdaStyle.com nedēļas labāko projektu, teikts paziņojumā medijiem.

Apģērbu dizaineri un šuvēji no visas pasaules katru nedēļu BurdaStyle izvieto simtiem pašu darinātu tērpu, no kuriem eksperti izvēlas vienu, kurš turpmāko nedēļu grezno portāla sākumlapu, tā saņemot maksimālu portāla apmeklētāju uzmanību.

«Ar apģērbu šūšanu nodarbojos tikai hobija līmenī, tāpēc man ir milzīgs prieks, ka manis darinātā kleita ir izpelnījusies šādu atzinību. Šo kleitu šuvu īpaši braucienam uz Parīzi, un to veidojot kombinēju detaļas no trim publiski pieejamām piegrieztnēm. Kopumā portālā piecu gadu laikā esmu ievietojusi jau 15 darbus, taču šī kleita ir pirmā, kura atzīta par nedēļas labāko projektu,» stāsta Elīna Belova.

Portālā BurdaStyle.com, kuru laikraksts The New York Times nodēvējis par šuvēju Facebook, ir reģistrējušies vairāk nekā 1,1 miljons lietotāju un ik mēnesi to apmeklē vairāk nekā 2,5 miljoni interesentu. Arī Latvijas apģērbu dizaineru un šuvēju vidū šis portāls ir populāra vide, kurā gūt iedvesmu un dalīties savā pieredzē.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra