Ar prēmijām 60% apmērā no darbinieku mēneša atalgojuma Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputāti ceturtdien nolēmuši atalgot četrus pašvaldības policijas darbiniekus, informē Rīgas dome.

Par drošsirdīgu, pašaizliedzīgu un profesionālu rīcību, glābjot Ķīšezerā slīkstošu vīrieti, pašvaldības policijas kārtībniekiem - glābējiem Robertam Blaubergam un Andrim Klēģeram piešķirs prēmijas.

Savukārt inspektoru Segeju Afanasjevu un kārtībnieku Jāni Kiršholcu prēmēs par kukuļošanas gadījuma apkarošanu.

R.Blaubergs un A.Klēģeris, apsekojot Mežaparka atpūtas zonu, ir saņēmuši izsaukumu, ka Ķīšezera ledū ir ielūzis vīrietis. Ierodoties uz nelaimes gadījuma vietu, policijas darbinieki pamanīja slīkstošu vīrieti, kas atradās 350 metru attālumā no krasta līnijas. Līdz brīdim, kamēr ieradās papildus spēki, kārtībnieki-glābēji darīja visu iespējamo, lai noturētu cietušo virs ūdens.

S.Afanasjevs un J.Kiršholcs, veicot darba pienākumus, bija konstatējuši nelegālo tabakas izstrādājumu tirdzniecību - bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Likuma pārkāpēji policijas darbiniekiem piedāvāja kukuli, lai neuzsāktu lietvedību, taču Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki no piedāvājuma atteikušies. Vainīgie aizturēšanas laikā izrādīja fizisku pretošanos un mēģināja bēgt no notikuma vietas. S.Afanasjevs un J.Kiršholcs abas personas aizturēja un nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Par kukuļošanas gadījumu ierosinātā kriminālprocesa ietvaros konfiscētas 6460 cigaretes.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra