Dodoties Balvu virzienā, ikviena garāmbraucēja uzmanību turpmāk piesaistīs īpaša autobusa pietura pie pagrieziena uz Stāmerienu. Skaistas fotogrāfijas ar Stāmerienas pagasta tūrisma objektiem un informācija par atpūtas iespējām aicinās ikvienu garāmbraucēju apmeklēt šo pagastu, vēsta reģionālais laikraksts Dzirkstele.

Autobusa pieturvieta, kas šobrīd šāda ir vienīgā Latvijā, tika atklāta pagājušajā piektdienā, izsakot cerības, ka tagad Stāmerienas pagastu un arī novadu apmeklēs vēl vairāk tūristu. Stāmerienas pagasta bērni, gaisā palaižot balonus, sūtīja simbolisku aicinājumu viesiem no Latgales, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Rīgas apmeklēt Stāmerienu.

Visā Gulbenes novadā tūrisma sezona tiks atklāta maija vidū, bet Stāmerienas pagastā tā jau ir sākusies, jo pēc pieturas atklāšanas Stāmerienas tautas namā tika atklāts arī tūrisma informācijas centrs, kur turpmāk ikvienam būs iespēja iegādāties suvenīrus, vietējo amatnieku izstrādājumus, kā arī iegūt informāciju gan par Stāmerienu, gan arī citām apskates vietām novadā.

Pagasta pārvaldes vadītājs Ainārs Brezinskis stāsta, ka viņš jau aptuveni divus gadus lolojis šo savu ideju par kāda īpaša, uzmanību piesaistoša informācijas stenda izveidi pie pagrieziena uz Stāmerienu, tagad to ir izdevies īstenot.

Plašāk - laikrakstā Dzirkstele.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra