Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Tieto Latvia saviem darbiniekiem turpmāk nodrošinās iespēju ikdienā izmantot septiņus uzņēmuma velosipēdus, lai darbinieki tos varētu lietot, dodoties pie klientiem, sadarbības partneriem vai pusdienu pauzēs, informēja uzņēmumā.

Uzņēmuma velosipēdiem komplektā nāks ķivere, drošības atslēga un atstarojošā veste, papildu drošībai tie tiks reģistrēti arī CSDD velosipēdu reģistrā. Darbiniekiem, kuri izmantos uzņēmuma velosipēdus, būs jāiepazīstas ar drošības noteikumiem, kā arī plānots organizēt apmācības par Ceļu satiksmes noteikumiem un drošu pārvietošanos ar velosipēdu.

Elmārs Gengers, Tieto Latvia valdes priekšsēdētājs, saka: «Pēdējo gadu laikā ir ievērojami attīstījusies velo kultūra un infrastruktūra Latvijā. Arī Tieto Latvia darbinieki ir aktīvi velobraucēji un jau šobrīd apmēram desmitā daļa no vairāk nekā 750 darbiniekiem par transporta veidu ikdienā izvēlas velosipēdu. Iniciatīva par uzņēmuma velosipēdu ieviešanu nāca no pašiem darbiniekiem, un mēs nolēmām pievienoties tiem nedaudzajiem Latvijas uzņēmumiem, kas šādu iespēju saviem darbiniekiem nodrošina.»

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra