Uzņēmums SIA Z Company pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma ir uzsācis vingrošanas komplektu un sporta laukuma iekārtu uzstādīšanu piecās Liepājas vietās, informē pārstāvis Aigars Štāls.

Jauni ielu vingrošanas rīki/trenažieri būs pieejami pludmalē – pie Glābšanas stacijas, arī Daugavas stadionā, Raiņa parkā un Atmodas bulvārī 10D, savukārt jauns sporta laukuma aprīkojums – Ezerkrasta sākumskolas teritorijā Lauku ielā 54.

Šis būs papildinājums pagājušā gada nogalē pilsētā uzstādītajam inventāram.

Četrās vietās turpmāk atradīsies vingrošanas stienis, līdztekas, zviedru siena, atspiešanās stienis,vēderpreses soliņš un horizontālās trepes – atšķirīgās kompletācijās; laukumā pie Ezerkrasta sākumskolas būs futbola/rokasbumbas vārti ar basketbola groza vairogu un velosipēda novietne.

Uzņēmums Daugavas stadionā, Raiņa parkā un Atmodas bulvārī 10 D izveidos jaunu laukuma segumu un zālienu ap to. Izņemot pludmali, pārējos laukumos katrā būs arī pa soliņam un atkritumu urnai.

Pasūtījuma izmaksas ar PVN ir 34 781,04 eiro. Par šo naudu izpildītājam ne tikai jāpiegādā un jāuzstāda vingrošanas, sporta laukumu un teritorijas labiekārtojuma elementi, bet pirms to uzstādīšanas jānorok un jāaiztransportē nederīgā grunts, jāiestrādā seguma pamatne, jāuzber melnzeme, jāiesēj zāliens un jāpaveic citi darbi.

Materiāliem un veiktajiem darbiem ir piecu gadu garantija. Garantijas laikā izpildītājam jānovērš defekti un pašam jāsedz remontdarbu, transportēšanas, montāžas un citi izdevumi.

2014. gadā pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma SIA Arena Sports uzstādīja vingrošanas rīku/trenažieru komplektus pie četrām skolām, četros pilsētas parkos un četros daudzdzīvokļu māju mikrorajonos.

Šogad, līdz novembra beigām, SIA Arena Sports uzstādīs tā sauktos dinamiskos jeb kustīgos āra trenažierus piecās pilsētas vietās, līdzās esošajiem vingrošanas aprīkojuma laukumiem. Šī pasūtījuma izmaksas ar PVN saskaņā ar iepirkumu ir 14 972,70 eiro.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra