Veselīga dzīvesveida piekopšana darba vietā vainagojas ar pozitīvi domājošiem, fiziski spēcīgiem darbiniekiem
, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Darbavietā cilvēki pavada pusi dienas, tādēļ ir svarīgi, cik kvalitatīvu maltīti viņi saņem. Nozīmīgas ir regulāras kustības birojā un aktīvāka sportošana pirms vai pēc darba dienas. 


Interneta kazino ārpakalpojumu sniedzēja Evolution Latvia kolektīvā strādā vairāk nekā 1100 darbinieku. Darbiniekiem ir veselības apdrošināšanas polise, bet tajā sporta zāļu apmeklējums nav iekļauts, jo uzņēmuma telpās pirms vairāk nekā trijiem gadiem tika izveidota sporta zāle, kurā atrodas gan tādi populāri trenažieri kā skrejceliņi un velotrenažieris, gan arī multifunkcionāli spēka trenažieri dažādu muskuļu grupu trenēšanai. Tāpat ir pieejams dažāds papildu aprīkojums – fitnesa smaguma bumbas, hanteles, svaru bumbas, stieņi utt. Sporta zāles telpas platība ir aptuveni 40 kvadrātmetru un tajā notiek arī dažādas CrossFit, jogas un fitnesa grupu nodarbības. Viena no jaunākajām uzņēmuma iniciatīvām ir sportiski azartiskais izaicinājums Kaspara Zlidņa vadībā, kurā darbinieki ar video palīdzību tiek iedvesmoti pārspēt Kasparu dažādu vingrinājumu veikšanā. Uzdevums ir vienas minūtes laikā izpildīt konkrēto vingrinājumu tikpat vai vairāk reižu, nekā to spēj Kaspars, to nofilmēt un publicēt sociālajā tīklā Youtube. 


Uzņēmuma darbiniekiem tiek apmaksāta dalība dažādu veidu individuālajās un komandu sacensībās, piemēram, Rīgas maratonā, x-race piedzīvojumu sacensībās, Stipro skrējienā u.c. aktivitātēs. «Daudzi darbinieki aizraujas ar dažādiem sporta veidiem, piemēram, xRace piedzīvojumu sacensībām, futbolu, skriešanu, riteņbraukšanu, motosportu. 


Arī mūsu vadība ir aktīva dzīvesveida piekritēji,» atklāj Evolution Latvia produktu izstrādes projektu vadītāja Natālija Rižka. Viņa ir aktīva dzīvesveida un sporta cienītāja, šobrīd ir aizrāvusies ar skriešanu, riteņbraukšanu, kalnu pārgājieniem, kā arī CrossFit funkcionālajiem treniņiem.


Visu rakstu Veselīgi un smaidīgi – darbā ražīgāki lasiet 15. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra