Uzvarētājs ir noskaidrots. Biznesa portāls www.db.lv paziņo, ka 2 biļetes uz KASPERSKY LAB RIGA OPEN 2015 - EUROPEAN SNOOKER TOUR ir ieguvis Rolands Žīgurs.

Viņš uz Arēnu Rīga kopā ar pavadoni varēs doties svētdien, 02.08.15, plkst 10. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Tiem, kuri gribēja iegūt biļetes, bija jāatbild, no kuras www.db.lv raksta galerijas ņemta norādītā fotogrāfija, kā arī bija jābūt www.db.lv profila sekotājiem sociālajā vietnē Facebook (https://www.facebook.com/DienasBizness). Pareizā atbilde ir: no raksta Renault rūpnīca, kur ražo R240 elektrodzinējus - fotogrāfijās (http://www.db.lv/foto-video/foto/renault-rupnica-kur-razo-r240-elektrodzinejus-fotografijas-435574).

Paldies visiem, kuri piedalījās! Apsveicam uzvarētāju!

 

Otro reizi Latvijā notiks viens no Pasaules Profesionālās Biljarda un Snūkera Asociācijas (WPBSA) rīkotajiem reitinga turnīriem profesionāļiem.

European Tour - ir sērija no astoņiem reitinga turnīriem, kas notiek visā profesionālā snūkera sezonas garumā un noslēdzas ar Grand finālu. Tiesības spēlēt Grand finālā iegūst tikai 24 labākie spēlētāji - 16 spēlētāji pēc European Tour rezultātiem un 8 spēlētāji no Āzijas Tūres.

2015/2016.gadu sezona tiek atklāta Rīgā ar European Tour pirmo posmu – KASPERSKY LAB RIGA OPEN 2015 ar kopējo balvu fondu – 125 000 €.

Spēles notiks uz 11 profesionāliem galdiem, kuri tiks uzstādīti Arenā Rīga. No centrālā galda (TV galda), sākot ar 31.jūliju tiks veiktas tiešraides TV kompānijas Eurosport  ēterā.

Datu drošības kompānija Kaspersky Lab šogad ir šo spēļu titulsponsors.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra