Lai atgūtu līdzsvaru, 
zvērināti advokāti ārpus darba aizraujas ar 
ekstremāliem hobijiem
, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Tomēr netrūkst arī tādu šīs juridiskās profesijas pārstāvju, kurus vairāk interesē garīga satura lietas, piemēram, māksla un kino. 


Ekstrēmās izklaides


«Viens no maniem hobijiem ir ceļošana. Šobrīd manā kontā ir nedaudz vairāk kā 60 valstis. Tomēr mērķis nav atzīmēt krustiņus uz pasaules kartes, bet gan labāk iepazīt tās valstis, kuras vēl nav piedzīvojušas globalizāciju, vai arī tās, kuras salīdzinoši tuvā nākotnē dažādu ģeopolitisku apstākļu dēļ varētu beigt pastāvēt,» stāsta zvērināts advokāts Indriķis Liepa. Viens no spilgtākajiem piedzīvojumiem viņam bijis Sīrijas apmeklējums Petra Challange rallija ietvaros – ar vecu, bet ne antīku auto aizbraukts no Rīgas līdz pat Akabai (Aqabai) pie Sarkanās jūras. Latvijas komandā startēja I. Liepa, viņa draugs Juris Dzenis un 300 latu vērts VW Passat, kuram savas krāsas dēļ tika dots vārds Redīss. «Sīrijā iemācījāmies dzīvot taupīgi, jo banku kartes tur nestrādā. Savukārt izteiksmīgās mašīnas krāsas dēļ, šķiet, mūs apturēja gandrīz visos iespējamos kontrolpunktos. Viesnīcā, kurā palikām, pēdējos trijos mēnešos bijām vienīgie viesi. Neatņemama vērtība šādos ceļojumos ir cilvēki, kurus satiec un iepazīsti,» stāsta I. Liepa.

Savukārt zvērināts advokāts Saulvedis Vārpiņš atklāj, ka viņam ir vairāki vaļasprieki, tostarp tā ir braukšana ar sniega dēli, niršana, tāpat viņš aizraujas ar jogu. Jāmin, ka S. Vārpiņš ir Zemūdens kultūrvēsturiskā mantojuma asociācijas (ZKMA) dibinātājs. Kā liecina publiski pieejamā informācija, viņš ir viens no nedaudzajiem, kas ir niris Daugavā pie Staburaga, un šo sajūtu nevarot salīdzināt ne ar ko citu.

Ne mazāk sportisks vaļasprieks – hokejs – jau gadiem ir zvērinātam advokātam Agrim Bitānam.

Visu rakstu Vaļasprieki palīdz 
kompensēt ikdienu
 lasiet 17. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra