Dienas Bizness

 • 30 trešdiena,
  jūlijs

  Valters, Renārs, Regnārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7924

  USD: 1.3429

Citas ziņas

Bezmaksas maršrutu plānošana pieejama internetā  1

Navigācijas risinājumu piegādātājs TomTom, paziņo, ka no pirmdienas (20. aprīļa) bez maksas internetā pieejams maršrutu plānotājs (Route Planner), kas dod iespēju ērti izveidot brauciena maršrutu, ļaujot precīzi prognozēt braucienam nepieciešamo laiku.

Maršrutu plānotājs ietver TomTom IQ routes tehnoloģiju, kas aprēķina īsāko ceļu uz galamērķi, ņemot vērā nedēļas dienu un diennakts laiku, kurā brauciens paredzēts. Šobrīd maršrutu plānotājs pieejams sešās valodās – holandiešu, angļu, franču, vācu, itāliešu un spāņu. 

“Tiešsaistes maršrutu plānotāja ieviešana ir nozīmīgs solis uz priekšu uzņēmuma stratēģijas īstenošanā, kuras mērķis ir plašu atzinību ieguvušos mūsu uzņēmuma navigācijas risinājumus padarīt pieejamus ikvienam lietotājam, neatkarīgi no izmantotās platformas”, stāsta Korīna Vigrē (Corinne Vigreux), TomTom direktore. “Gan esošajiem, gan potenciālajiem mūsu navigācijas risinājumu lietotājiem maršrutu plānotājs ir apliecinājums, ka īsāko un precīzāko maršrutu izstrādē viņi var droši paļauties uz TomTom”.

Jaunākās ziņas kategorijā

Modernais dzelzceļš vēl jāpagaida

Modernais dzelzceļš vēl jāpagaida    8

Aptuvenie aprēķini liecina, ka ilgi apspriestā dzelzceļa tīkla elektrifikācija kopā varētu izmaksāt ap 450 miljoniem eiro. Latvijas dzelzceļam (LDz) tādu līdzekļu nav, tāpēc tiek gaidīts Eiropas Komisijas (EK) lēmums par to,...

Reklāma