Dienas Bizness

 • 26 sestdiena,
  jūlijs

  Ance, Anna, Annija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7912

  USD: 1.3440

Citas ziņas

Bezmaksas maršrutu plānošana pieejama internetā  1

Navigācijas risinājumu piegādātājs TomTom, paziņo, ka no pirmdienas (20. aprīļa) bez maksas internetā pieejams maršrutu plānotājs (Route Planner), kas dod iespēju ērti izveidot brauciena maršrutu, ļaujot precīzi prognozēt braucienam nepieciešamo laiku.

Maršrutu plānotājs ietver TomTom IQ routes tehnoloģiju, kas aprēķina īsāko ceļu uz galamērķi, ņemot vērā nedēļas dienu un diennakts laiku, kurā brauciens paredzēts. Šobrīd maršrutu plānotājs pieejams sešās valodās – holandiešu, angļu, franču, vācu, itāliešu un spāņu. 

“Tiešsaistes maršrutu plānotāja ieviešana ir nozīmīgs solis uz priekšu uzņēmuma stratēģijas īstenošanā, kuras mērķis ir plašu atzinību ieguvušos mūsu uzņēmuma navigācijas risinājumus padarīt pieejamus ikvienam lietotājam, neatkarīgi no izmantotās platformas”, stāsta Korīna Vigrē (Corinne Vigreux), TomTom direktore. “Gan esošajiem, gan potenciālajiem mūsu navigācijas risinājumu lietotājiem maršrutu plānotājs ir apliecinājums, ka īsāko un precīzāko maršrutu izstrādē viņi var droši paļauties uz TomTom”.

Jaunākās ziņas kategorijā

Sieviete palīdz mediķiem no nāves izglābt savu vīru

Sieviete palīdz mediķiem no nāves izglābt savu vīru  

Vidzemē kāda 52 gadus veca vīrieša dzīvību izglābusi viņa sieva. Vīrietis bija zaudējis samaņu, viņam bija apstājusies elpošana un sirdsdarbība, taču veiksmīga pirmās palīdzības sniegšana vīrieti izglāba, portālam Diena.lv...