Dienas Bizness

 • 24 svētdiena,
  maijs

  Marlēna, Ilvija, Ziedone

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.7138

  USD: 1.1164

Citas ziņas

Bezmaksas maršrutu plānošana pieejama internetā  1

Navigācijas risinājumu piegādātājs TomTom, paziņo, ka no pirmdienas (20. aprīļa) bez maksas internetā pieejams maršrutu plānotājs (Route Planner), kas dod iespēju ērti izveidot brauciena maršrutu, ļaujot precīzi prognozēt braucienam nepieciešamo laiku.

Maršrutu plānotājs ietver TomTom IQ routes tehnoloģiju, kas aprēķina īsāko ceļu uz galamērķi, ņemot vērā nedēļas dienu un diennakts laiku, kurā brauciens paredzēts. Šobrīd maršrutu plānotājs pieejams sešās valodās – holandiešu, angļu, franču, vācu, itāliešu un spāņu. 

“Tiešsaistes maršrutu plānotāja ieviešana ir nozīmīgs solis uz priekšu uzņēmuma stratēģijas īstenošanā, kuras mērķis ir plašu atzinību ieguvušos mūsu uzņēmuma navigācijas risinājumus padarīt pieejamus ikvienam lietotājam, neatkarīgi no izmantotās platformas”, stāsta Korīna Vigrē (Corinne Vigreux), TomTom direktore. “Gan esošajiem, gan potenciālajiem mūsu navigācijas risinājumu lietotājiem maršrutu plānotājs ir apliecinājums, ka īsāko un precīzāko maršrutu izstrādē viņi var droši paļauties uz TomTom”.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto: Rīgā ierodas trīs NATO kuģi

Papildināta ar foto: Rīgā ierodas trīs NATO kuģi    4

Piektdien, 22. maijā, Rīgā ieradās trīs NATO kuģi, informē ASV vēstniecība Rīgā. Rīgā ieradās ASV jūras kara flotes kuģis USS Vicksbur (CG 69), Turcijas jūras spēku kuģis  TCG Goksu un Nīderlandes jūras spēku kuģis HNLMS Tromp. Kuģu...

Reklāma